Morphe بسته شدن فروشگاه ایالات متحده را تأیید کرد – WWD


پس از اینکه چندین کاربر TikTok پست ،د که فروشگاه‌های Morphe تعطیل شده‌اند، این برند آرایشی تأیید کرد که فروشگاه‌های ،ده‌فروشی آن در سراسر ایالات متحده درهای خود را خواهند بست.

این برند در توییتر نوشت: «ما تصمیم سختی را برای بستن تمام فروشگاه‌های Morphe در ایالات متحده گرفته‌ایم. ما برای همیشه از تیم‌های فروشگاه خود به خاطر اشتیاق، استعداد و فداکاری‌شان در طول سال‌ها سپاسگزاریم.

Morphe خاطرنشان کرد که مشتریان می توانند به ،ید این برند به صورت آنلاین و از ،ده فروشان منتخب ادامه دهند، در حالی که فروشگاه های آن در خارج از ایالات متحده باز خواهند بود.

برخی از حساب‌های کاربری در TikTok ادعا می‌کنند که یک روز در مورد بسته شدن فروشگاه خود به آنها اخطار داده شده است. توصیفات در اوا، دسامبر با بحث در مورد تخفیف شدید محصولات و عدم ارسال برای موجودی آغاز شد.

سخنگوی شرکت در بی،ه ای اعلام کرد: پس از ارزیابی دقیق همه جنبه‌های ،ب‌وکارمان، تصمیم استراتژیک گرفته‌ایم تا تمرکز خود را بر فعالیت‌های عمده‌فروشی و تجارت الکترونیک شرکت در آینده افزایش دهیم. ما معتقدیم که این تغییر موقعیت Morphe را برای رقابت بهتر در چشم‌انداز زیبایی گسترده‌تر و دسترسی موثرتر به مشتریان ما از کجا و چگونه ،ید می‌کند.»

تعطیلی فروشگاه در حالی اتفاق می‌افتد که شرکت مادر آن Forma Brands همچنان در پس‌زمینه‌ای دشوار حرکت می‌کند.

در ماه اکتبر، منابع به WWD گفتند که Forma، که برندهای دیگر آن شامل Lipstick Queen و Jaclyn Hill’s Jaclyn Cosmetics است، در حال بررسی پرونده ورش،تگی فصل 11 است.

در آن زمان، سخنگوی Forma گفت: “برندهای Forma درگیر بحث‌های سازنده با سهامداران مالی ما در مورد راه‌هایی برای تقویت مالی شرکت است و ما را قادر می‌سازد تا تمرکز خود را بر فرصت‌هایی که برای برندهای خود می‌بینیم تقویت کنیم. ما در مورد محصولاتی که به ارائه به مشتریان خود ادامه خواهیم داد، هیجان زده هستیم.”

Morph به ،وان یک برند محبوب که توسط برادر و خواهر کریس و لیندا تاویل اداره می شد شروع شد که تا حد زیادی به دلیل مشارکت با تأثیرگذار، مانند جفری استار و جیمز چار، رشد کرد.

در سال 2019، شرکت سهام خصوصی جنرال آتلانتیک 60 درصد از سهام را در معامله ای به ارزش 2.2 میلیارد دلار به دست آورد.

زم، که جنرال آتلانتیک درگیر شد، تجارت در سطح بالایی و سودآور بود – گفته می شد در زمان سرمایه گذاری، Morphe حدود 500 میلیون دلار فروش خالص داشت، با حدود 130 میلیون دلار درآمد قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک.

اما پس از آن عوامل متعددی روی عملکرد Morphe تأثیر گذاشت. اول، کووید-19 ضربه خورد و منجر به کاهش فروش لوازم آرایشی رنگی در سراسر صنعت شد. سپس مورف روابط خود را با ستاره و چار، در میان اتهامات رفتار نامن، قطع کرد. به علاوه، مشکلات زنجیره تامین این ،ب و کار را آزار می دهد.

Forma، شرکت مادر، در سال 2020 به ،وان بخشی از تلاش های متنوع سازی ،ب و کار تشکیل شد. این تجارت همچنین یک برند فرعی به نام Morphe 2 را راه‌اندازی کرد و چندین ،ید از جمله Lipstick Queen و Playa و برندهایی از جمله Bad Habit را انکوباتور کرد. در ماه مارس، اریک هول، مدیر اجرایی سابق Too Faced، به ،وان مدیر ارشد اجرایی به Forma ملحق شد و از Myles McCor،، که ،ب و کار را در دوران رشد آن رهبری می کرد، جانشین شد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/morphe-confirms-us-store-closures-1235462031/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با