LVMH با Dow همکاری می کند تا بسته بندی پایدار را در بین برندهای عطر و زیبایی بهبود بخشد


چه؟ LVMH Beauty و Dow قرار است برای سرعت بخشیدن به استفاده از بسته بندی پایدار در بین برندهای عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی این مجموعه لو، با یکدیگر همکاری کنند. این جفت با هم کار خواهند کرد تا پ،تیک‌های مبتنی بر زیستی و دایره‌ای را قادر می‌سازند تا بدون لطمه‌ای به عملکرد یا کیفیت، در چندین برنامه‌ی کاربردی محصول دیور ادغام شوند.

جزئیات در طول سال 2023، برخی از بسته بندی های عطر LVMH شامل SURLYN™ مبتنی بر زیست و SURLYN™ دایره ای خواهد بود. مجموعه پایدار SURLYN™ شفافیت کریستالی و آزادی طراحی را که از بقیه محدوده SURLYN™ Dow انتظار می رود، با ردپای کربن کم ارائه می دهد.

چرا؟ کلود مارتینز، رئیس اجرایی و مدیر عامل LVMH Beauty، توضیح می‌دهد: «در LVMH، با برنامه Life 360، تصمیم گرفتیم که بسته‌بندی ما در آینده نزدیک حاوی پ،تیک صفر از منابع فسیلی بکر نباشد. همکاری با Dow در توسعه پایدار SURLYN™ بسیار کلیدی است زیرا این ماده در برخی از عطرهای نمادین ما استفاده می شود، که با GUERLAIN La Pe،e Robe Noire شروع می شود. این به LVMH کمک می کند تا به اه، پایداری ما بدون هیچ گونه مصالحه ای در کیفیت دست یابد.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/lvmh-teams-up-with-dow-to-improve-sustainable-packaging-across-perfume-and-beauty-،nds/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با