Lumene نامهای Adrian Innergård مدیر اجرایی جدید – WWD


برند فنلاندی مراقبت از پوست Lumene، Adrian Innergård را به ،وان مدیر اجرایی جدید خود انتخاب کرد.

Innergård اهل Perrigo است، جایی که او به ،وان مدیر عامل Perrigo شمال اروپا خدمت کرد و بر عملیات جه، مستقیم به مصرف کننده نظارت داشت. او جانشین یوهان برگ می شود و قصد دارد در موقعیت جدید خود، شتاب جه، بیشتری را برای لومن ایجاد کند.

با زندگی در شمال اروپا، شما همیشه لومن را می بینید و می شنوید، اما از دیدگاه بین المللی، [the ،nd] اینرگارد گفت: تقریباً مانند یک جواهر پنهان است زیرا تجارت تاریخی آن بیشتر در فنلاند بوده است.

Lumene در سال 2003 وارد ایالات متحده شد و از آن زمان به طور پیوسته تجارت خود را در منطقه رشد داده است و واحدهای نگهداری سهام مانند Glow Boost Essence 35.99 دلار و Overnight Bright Sleeping Cream با 29.99 دلار را در بازارهای انبوه مانند Target Corp.، Walmart به فروش رسانده است. شرکت و CVS Pharmacy. در سال 2021، شرکت سهام خصوصی اسکاندیناوی Verdane ا،ریت سهام شرکت را در اختیار گرفت.

خوشحالم که نقشم را به آدریان اینرگارد می سپارم. من متقاعد شده‌ام که آدریان، همراه با سایر اعضای تیم، به توسعه تدریجی Lumene ادامه خواهد داد و بیشتر بر روی بین‌المللی ، این برند شگفت‌انگیز بنا خواهد شد.»
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/lumene-new-ceo-skin-care-1235622285/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با