Lubomira Rochet به هیئت Coty می پیوندد – WWD


پس از پیوستن به بزرگترین سهامدار Coty به ،وان شریک در سال گذشته، گورو سابق فناوری L’Oréal، Lubomira Rochet، به عضویت هیئت مدیره شرکت زیبایی منصوب شد. به گفته این شرکت، این حرکت، نمایندگان ،ن در هیئت مدیره Coty را به 50 درصد و تعداد کل مدیران را به 12 افزایش می دهد.

Rochet، شریک JAB Holding Company، که سرمایه‌گذاری‌هایش شامل Bally و Coty می‌شود، با تجارت زیبایی غریبه نیست. او قبلاً به ،وان مدیر ارشد دیجیتال و عضو کمیته اجرایی L’Oréal به مدت هفت سال تا سال 2021 که به JAB پیوست، خدمت کرد.

در طول تصدی خود در L’Oréal، او محور بازاریابی و تجاری خود را به سمت یک شرکت دیجیتالی هدایت کرد و تجارت الکترونیک را به 27 درصد از درآمد گروه با بیش از 45 درصد رشد متوسط ​​سالانه افزایش داد. او همچنین تعامل مستقیم با مشتری و بازاریابی دیجیتال را تسریع بخشید.

قبل از پیوستن به L’Oréal، Rochet در سمت‌های مدیریتی در CapGemini و Microsoft خدمت می‌کرد. در سال 2010، او معاون مدیر اجرایی آژانس بازاریابی دیجیتال Valtech شد، جایی که در بخش‌های مختلف از جمله مد کار کرد تا تحول دیجیتال، داده و فناوری آنها را تسریع بخشد.

در مورد این انتصاب، Sue Nabi، مدیر عامل Coty، گفت: “ما از خوشامدگویی به Lubomira در هیئت مدیره خود ،سندیم. تجربه عمیق در صنعت و سابقه گسترده او در ایجاد تحول دیجیتال دارایی ارزشمندی خواهد بود زیرا ما رویکرد همه‌کاناله خود را ارتقا می‌دهیم. من مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با لوبومیرا در آینده و استفاده از دیدگاه و بینش ارزشمند او در مورد آینده یکپارچه سازی دیجیتال برای صنعت و تجارت ما هستم.”

درآمد خالص کوتی در سه ماهه اول منتهی به 30 سپتامبر به 1.39 میلیارد دلار رسید. درآمدهای پرستیژ به دلیل نوسانات ارزی و تأثیر منفی ،وج کوتی از روسیه با 1 درصد کاهش به 863.4 میلیون دلار رسید. در همین حال، درآمد لوازم آرایشی مصرف‌کننده با افزایش 5 درصدی به 526.6 میلیون دلار رسید که به دلیل راه‌اندازی قوی خط لوله و ابتکارات برند در تجارت مراقبت از بدن آن افزایش یافت.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/lubomira-rochet-joins-coty-board-1235461460/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با