L’Oréal USA امی وانگ را به عنوان رئیس Maybelline، Garnier و Essie منصوب کرد – WWD


L’Oréal USA رئیس جدیدی را برای مارک های Maybelline نیویورک، Garnier و Essie انتخاب کرده است.

بلافاصله، امی وانگ این نقش را بر عهده خواهد گرفت و همچنین به کمیته مدیریت شرکت خواهد پیوست. او جانشین آلانا مک‌دونالد شد که از سال 2019 در این سمت بود.

وانگ که کهنه کار لورآل است، اخیراً به ،وان مدیر کل در IT Cosmetics خدمت کرده است و قبلاً در Maybelline New York، Kiehl’s، Lancôme و L’Oréal Paris نقش داشته است.

وانگ در سمت جدید خود به ناتالی گرشتاین، رئیس بخش محصولات مصرفی آمریکای شمالی این شرکت گزارش خواهد داد.

امی و تیمش در طول مدت حضورش در Maybelline به ،وان معاون ارشد، ابتکار عمل سلامت روان Brave Together این برند را در سال 2020 رهبری ،د، که به دنبال حمایت مستمر از افرادی است که از طریق ابزارها و منابع با اضطراب و افسردگی سر و کار دارند.

تعدادی از اقدامات اجرایی در سطح بالا در L’Oréal USA در سال جاری انجام شده است، از جمله انتصاب دیوید گرینبرگ در فوریه به ،وان مدیر ارشد اجرایی و ارتقاء سنفورد براون به ،وان رئیس تحقیقات و نوآوری در آمریکای شمالی.

در ماه سپتامبر، این شرکت برنامه های خود را برای افتتاح یک مرکز تحقیقاتی و نوآوری 140 میلیون دلاری به مساحت 250000 فوت مربع در کلارک، نیوجرسی، برای تقویت تحقیقات علمی و فناوری خود در زمینه مو، پوست و آرایش فاش کرد.

بر اساس رتبه بندی سالانه ۱۰۰ برتر سالانه Beauty Inc، لورآل بزرگترین تولید کننده زیبایی در سال ۲۰۲۱ بود. فروش این شرکت در سراسر سبد برند خود از 38.19 میلیارد دلار فراتر رفت و L’Oréal USA بزرگترین زیرمجموعه گروه L’Oréal است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/loreal-usa-appoints-amy-whang-its-president-of-maybelline-garnier-and-essie-1235422764/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با