L’Oréal Paris لیگ کارشناسان را معرفی کرد


چه؟ لورآل پاریس از ایجاد اتحادیه کارشناسان خبر داد. یک گروه جدید متمرکز بر هنر متشکل از استعدادهای برتر صنعت که از طریق زمینه های مختلف تخصص زیبایی خود به بینش هنری برند کمک خواهند کرد.

جزئیات لیگ کارشناسان با سه عضو اولیه راه اندازی می شود، هنرمندان آرایشگر آلن آوئندانو، کلودیا بتانکور و اریکا تیلور. هر کدام به ،وان یک متخصص همیشه فعال برای برند مورد استفاده قرار می گیرند و در کنار راه اندازی ها و ابتکارات برند کلیدی مورد توجه قرار می گیرند.

چرا؟ علی گلدشتاین، رئیس برند لورآل پاریس، رئیس برند ایالات متحده، فاش می‌کند: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که راه‌اندازی لیگ متخصصان خود را اعلام می‌کنیم و به هنرمندان آرایشگر آلن، کلودیا و اریکا در خانواده لورآل پاریس خوش آمد می‌گوییم. ایجاد یک مجموعه به ما این امکان را می دهد که بهتر به مشتریان خود دسترسی داشته باشیم و با آنها تعامل داشته باشیم، به گونه ای که احساس می کنیم قابل دسترسی و ارتباط است. هر هنرمندی در لیگ متخصصان، به روش منحصر به فرد خود، از ارزش‌های برند ما در مورد زیبایی، ارزش و فراگیر بودن حمایت می‌کند و به آنها قدرت می‌بخشد – به دیگران کمک می‌کند تا زیباتر به نظر برسند و احساس کنند. ما مشتاقانه منتظر گسترش بیشتر مجموعه و فراتر رفتن از آرایش هستیم تا در هر مرحله از سفر زیبایی به مشتریان خود خدمت کنیم.”


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/loreal-paris-announces-league-of-experts/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با