L’Oréal با سرمایه گذاری در Digital Village وارد Web3 می شود


چه؟ صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر L’Oréal، BOLD، سرمایه گذاری اقلیت در Di،al Village را اعلام کرده است. این استارت آپ مستقر در ایالات متحده، فناوری های جدید و مقیاس پذیری را برای ایجاد و تعامل هویت ها و دارایی های دیجیتال در جهان های مجازی ارائه می دهد.

جزئیات این معامله اولین سرمایه گذاری سرمایه گذاری مخاطره آمیز غول زیبایی فرانسوی در فضای متاورس و وب 3 است و توسط صندوق واقعیت سرمایه گذاری مش، انجام شد.

ما از اینکه توسط BOLD حمایت می‌شویم هیجان‌زده هستیم و مشتاقانه منتظر همکاری با L’Oréal برای ایجاد انقلابی در صنعت زیبایی از طریق ایجاد تجربیات مجازی پیشرفته برای مارک‌های مشهور L’Oréal هستیم. Evelyn MORA، بنیانگذار و مدیر عامل Di،al Village، گفت: ما با هم، نوار زیبایی را در متاورس و Web3 تعیین می کنیم، مرزهای ممکن را پیش می بریم و استاندارد جدیدی را برای صنعت ایجاد می کنیم.

چرا؟ Camille Kroely، مدیر ارشد Metaverse و Web3 در L’Oréal، توضیح می‌دهد: «در حالی که L’Oréal به کاوش و تعریف زیبایی در Web3 ادامه می‌دهد، ما به دنبال کار با نویدبخش‌ترین استارت‌آپ‌هایی هستیم که به بالاترین سطح بصری و ممکن پایبند هستند. استانداردهای فنی ما از شراکت با Di،al Village که راه حل های آن توانمندسازهای قدرتمندی برای برندهای ما خواهد بود و ایده آل های پایداری، دسترسی، و قابلیت همکاری در متاورس یا Web3، راه حل هایی است که ما به اشتراک می گذاریم، هیجان زده هستیم.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/loreal-steps-into-web3-with-investment-in-di،al-village/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با