L’Oréal از مطالعات محوری در کنگره جهانی پوست – WWD پرده برداری کرد


پاریس – به گفته میریام کوهن ولگرین، رئیس جه، بخش زیبایی پوست لورآل، گسترش دسترسی به تخصص مراقبت از پوست، به ویژه برای افراد در مناطق محروم، کلیدی برای آینده پوست است.

این بخش می‌خواهد «راه‌حل‌های پوستی متحول کننده و پایدار را پیشروی کند. این واقعاً بخش تغییر دهنده زندگی است که در اینجا مهم است، زیرا شما افرادی را می بینید که در کیفیت زندگی خود تحت تأثیر قرار می گیرند.

این رویداد هر چهار سال یکبار برگزار می‌شود و آ،ین جلسه آن از 3 تا 8 ژوئیه در سنگاپور برگزار می‌شود. این رویداد حدود 12000 نماینده از بیش از 120 کشور دارد و موضوع آن “درماتولوژی فراتر از مرزها” است.

در کنگره، L’Oréal به تازگی دو مطالعه عمده را ارائه کرده است که می تواند بر تمرکز آینده در این زمینه، هم در عمل و هم در توسعه محصول تأثیر بگذارد.

یک مطالعه توسط برند La Roche-Posay این گروه در مورد اختلالات رنگدانه یا PDs انجام شد. این اولین مطالعه اپیدمیولوژیک جه، در نوع خود است که 48000 نفر را مورد بررسی قرار داده است.

یافته ها نشان داد که چنین اختلالاتی گسترده است و 50 درصد از جمعیت حداقل یک مورد را دارند. آنها همچنین نشان دادند که اختلالات به شدت بر کیفیت زندگی افراد تأثیر می‌گذارد و اغلب منجر به انگ می‌شود. در میان پاسخ دهندگان، 44 درصد مبتلا به PD گفتند که بخش های قابل مشاهده پوست آسیب دیده خود را پنهان یا پنهان کرده اند، و 32 درصد به دلیل اختلالات از افراد دیگر دوری کرده اند.

آزمایشگاه‌های ویشی، یکی دیگر از برندهای متعلق به L’Oréal، مطالعه‌ای در مقیاس بزرگ در مورد چگونگی تأثیر هورمون‌ها بر سلامت پوست و پوست سر انجام داد و همچنین ارتباط آن‌ها با سلامتی را بررسی کرد. این پژوهش 20000 زن را در 20 کشور جهان با هر نوع پوست و سنی مورد بررسی قرار داد. افراد اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه بی نظمی چرخه، پس از زایمان و قبل از یائ، می تواند بر درک خود از اختلالات پوست و پوست سر تأثیر بگذارد و بر سلامتی تأثیر بگذارد، به اشتراک گذاشتند.

هفتاد و دو درصد از ،ن گفتند که چنین تغییرات هورمونی تأثیر منفی بر سلامت آنها دارد. شصت و یک درصد گفتند که مشکلات پوستی می‌تواند در زمان‌های خاصی در طول چرخه‌شان وجود داشته باشد یا بدتر شود، و 75 درصد گفتند که مشکلات پوستی در طول دوره قاعدگی‌شان وجود دارد یا بدتر می‌شود.

کوهن ولگرین می گوید: «تأثیرات هورمونی بسیار مهم هستند و مطالعه چند، روی آنها انجام نشده است. آنچه ما می خواهیم این است که قدمی در تغییر آن بگذاریم و سهم و دانش خود را در مورد آن موضوع به ارمغان بیاوریم.

این شامل کار با سایر متخصصان پوست در مورد چگونگی کاهش مشکلاتی است که در این دو مطالعه ظاهر شد.

برای این منظور، L’Oréal با لیگ بین‌المللی مطالعات پوست و WDC همکاری کرده است تا به پنج متخصص پوست کمک هزینه 20000 یورویی برای هر کدام اعطا کند تا روی دسترسی به سلامت پوست کار کنند. این برای چهارمین بار است که این کمک ها اعطا می شود.

متخصصان پوست بر پیشگیری، آموزش یا بهبود کیفیت زندگی و رفاه تمرکز می کنند.

“آنها [can] کوهن ولگرین گفت: همچنین روی دسترسی به سلامت پوست در مناطق دورافتاده کار کنید. ایده این است که به متخصصان پوستی که راه را برای تحقق این رویا هموار می کنند، جایزه بدهیم.

برندگان این جایزه عبارتند از مارلوس گریجسن، که در حال بهبود دسترسی به مراقبت از پوست از طریق درماتولوژی از راه دور در شرق اندونزی است. Wendemagegn Enbiale Yeshane دسترسی به خدمات را برای بیماران مبتلا به پودو،وز، نوعی فیل، و لیشم،وز جلدی، عفونت پوستی ناشی از پشه خاکی، در منطقه آمهارا اتیوپی بهبود می بخشد.

بخش زیبایی پوست L’Oréal همچنین با هدف دسترسی افراد به سلامت پوست از طریق محصولات مقرون به صرفه و فعالیت ها و برنامه های خیرخواهانه است.

در این کنگره، CeraVe از “مراقبت برای همه” پرده برداری کرد، یک هدف تجاری با هدف دسترسی به مراقبت های پوستی در جوامع محروم در سراسر جهان. برای آن پروژه، CeraVe با Gloderm، اتحادیه بین‌المللی پوست سلامت جه،، همکاری می‌کند تا برنامه‌ای را برای راهنمایی ایجاد کند که متخصصان پوست را برای دسترسی بهتر به سلامت پوست آموزش می‌دهد.

هدف آموزش، حمایت و توانمندسازی 100000 متخصص مراقبت های بهداشتی پوست تا سال 2030 است.

یکی دیگر از راه‌های دموکراتیک ، سلامت پوست از طریق پزشکی از راه دور یا مراقبت‌های پزشکی ارائه شده از راه دور با استفاده از ارتباطات صوتی و تصویری است.

کوهن ولگرین گفت: «این یک ،صر کلیدی بالقوه برای کاهش مانع مراقبت است. “شما همچنین خدمات هوشمندی دارید که امکان تشخیص پوست و بهبود رعایت درمان را فراهم می کند.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/loreal-presents-pivotal-studies-world-congress-dermatology-1235724409/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با