IFF، L’Oréal و Byredo اعلامیه های اجرایی در اروپا می دهند – WWD


پاریس – همانطور که IFF، L’Oréal France و Byredo می توانند تأیید کنند، یک سال جدید اغلب منادی ساختارهای اجرایی جدید است.

عرضه کننده عطر و طعم دهنده ها IFF اعلام کرد که Sabrya Meflah را به ،وان رئیس واحد تجاری عطرهای خوب خود مستقر در فرانسه منصوب کرده است. این مدیر اجرایی سابقاً معاون رئیس جمهور و مدیر کل منطقه ای اروپا، خاورمیانه و آفریقا یا EMEA بود. او در سمت جدید خود جانشین دیونیزیو فرنک می شود، جایی که مفلاح بر استراتژی و رشد شاخه عطرهای خوب نظارت می کند.

فرانک کلایبورن، مدیر اجرایی IFF در بی،ه ای گفت: “با پیشروی Sabrya در آینده واحد تجاری عطرهای خوب ما، من از زمینه جدیدی که از دیدگاه رشد، نوآوری و تمایز خارج خواهیم شد، هیجان زده هستم.”

این گروه گفت که در طول هشت سال گذشته، زم، که مفلاح معاون رئیس جمهور، مدیر کل منطقه ای منطقه EMEA بود، درآمدهای آن بسیار سریعتر از بازار رشد کرد و “IFF را به ،وان یک رهبر بلامنازع با برندهای جه، عطرهای خوب معرفی کرد.”

در سال 2019، آتلیه دو پرفیومور (Atelier du Parfumeur) در گراس فرانسه تأسیس شد که بر تقاضاهای بازار عطرهای خوب متمرکز بود که سریع‌ترین بخش در حال رشد این دسته از پرستیژ است. او همچنین بر گسترش تیم IFF در خاورمیانه و آفریقا نظارت داشت، جایی که این گروه از نظر سهم بازار پیشرو است.

Christophe de Villeplee، رئیس بخش بویایی IFF، در مورد مفلاح گفت: “دیدگاه استراتژیک او در توسعه موقعیت رهبری IFF در عطرهای خوب ضروری بود. تجربه، تخصص، شهرت، اشتیاق و مهارت‌های رهبری او برای حمایت از رشد عطرهای خوب، تمرکز بر نوآوری، گسترش منطقه‌ای و فرصت‌های بخش جدید بسیار مفید خواهد بود.

او در سال 1995 به ،وان کارآموز بازاریابی به IFF پیوست.

در L’Oréal فرانسه، مدیریت ارشد تغییر یافته است. سلین بروکر که قبلاً ریاست بخش محصولات مصرفی فرانسه را بر عهده داشت، جانشین هروه ناولو به ،وان مدیر عامل L’Oréal France شد. ناولو نیز به ،ه خود رئیس L’Oréal France شده است.

لورئال در بی،ه‌ای با اشاره به اقدامات این گروه گفت: «در چند سال گذشته، هروه ناولو با مدرن‌سازی سازمان، تسریع دیجیتالی‌سازی و بسیج انرژی‌ها در اطراف برنامه لورآل برای آینده، ساختاری واحد برای فرانسه ساخته است. برنامه همبستگی

Myriam Bekkar Schneider، مدیر L’Oréal Luxe France از سال 2020، به سمت مدیر عامل باقی مانده توسط بروکر قدم گذاشته است. بکار اشنایدر به ،ه خود توسط آگله دو بورگارد که مدیر کل ،ده فروشی مسافرتی L’Oréal Luxe بود، جانشین شد.

یک انتصاب اجرایی دیگر در اروپا، در Byredo انجام شد. برند زیبایی و سبک زندگی که اخیرا توسط Puig ،یداری شده است، Marie Laure Dubuisson Minnaert را به ،وان مدیر ارشد برند منصوب کرده است.

طبق نمایه لینکدین او، بین ژانویه 2016 و ژانویه 2023، به ،وان مدیر بازاریابی لوازم جانبی فرانسوی و بر،ب مد Longchamp خدمت کرد. از سپتامبر 2013 تا ژانویه 2016، Dubuisson Minnaert معاون بازاریابی جه، در Jimmy C،o و رئیس ارتباطات جه، Make Up For Ever بین ژوئن 2007 تا سپتامبر 2013 بود.

او همچنین در Parfums Christian Doir، Technicolor و Mercedes-Benz France کار می کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/iff-loreal-byredo-executive-changes-in-europe-1235459905/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با