Henry Rose’s Michelle Pfeiffer Series A Investment – WWD


Henry Rose، برند عطری بی‌،تی که توسط میشل فایفر تأسیس شده است، سرمایه‌گذاری سری A به رهبری سندبریج کپیتال را به دست آورده است که اولین سرمایه‌گذاری خارجی آن از زمان عرضه آن در سال 2019 است. شرایط معامله فاش نشده است.

از زمان عرضه با پنج عطر خوب از طریق مدل مستقیم به مصرف کننده، این برند که 100 درصد مواد تشکیل دهنده خود را فاش می کند، اکنون به 11 عطر خوب و چندین دسته محصول، از جمله خانه و بدن، رشد کرده است. ماه گذشته، مجموعه ای از ، های بدن حاوی لوسیون های بدن در شش رایحه این برند را معرفی کرد.

هنری رز در Credo، Neiman Marcus و Nordstrom در دسترس است.

«در میان مصرف‌کنندگان زمینه‌های ملموسی برای شفافیت مواد تشکیل‌دهنده همراه با داستان‌گویی جاودانه در سراسر چشم‌انداز زیبایی پاک وجود دارد. کن ساسلو، موسس و شریک مدیریت سندبریج کپیتال، درباره این سرمایه‌گذاری گفت: میشل این تعادل را با دقت به دست آورده است.

هنی رز

هنری رز

با حسن نیت هنری رز

فایفر، مدیر خلاق هنری رز، افزود: “ما با کن و تیم ساندبریج کپیتال نه تنها به دلیل تخصص آنها به ،وان سرمایه گذاران صنعت زیبایی، بلکه به خاطر تعهد آنها به ماموریت برندمان همکاری کردیم. این مشارکت بر این باور مش، ما تأکید می کند که شفافیت بیشتر آینده است و همه حق دارند بدانند در محصولاتی که استفاده می کنند چه چیزی وجود دارد.

طبق بی،ه‌ای، سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده برای رشد بیشتر توزیع ،ده‌فروشی هنری رز، گسترش تیم آن و تقویت تلاش‌های بازاریابی برای افزایش آگاهی از برند استفاده می‌شود. اخیراً از Yard NYC برای توسعه اولین کمپین تبلیغاتی بزرگ این برند استفاده کرده است که قرار است در اوایل تابستان امسال رونمایی شود. این کمپین با یک بیلبورد در میدان تایمز آغاز خواهد شد و برنامه‌ریزی‌هایی برای انتشار بیشتر خواهد داشت.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/fragrance/mic،e-pfeiffer-henry-rose-series-a-investment-1235639523/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با