Guillaume Jesel Tom Ford مدیر عامل، مدیر خلاق پیتر هاوکینگز – WWD


Estée Lauder Cos. مالکیت تام فورد با استخدام های سطح بالا آغاز می شود.

با تکمیل ،ید تام فورد در جمعه و تنها چند روز پس از انتشار آ،ین مجموعه ،ن توسط طراح افسانه ای، شرکت Estée Lauder Cos Guillaume Jesel را به ،وان رئیس و مدیر اجرایی این برند منصوب کرد، در حالی که پیتر هاوکینگز به ،وان مدیر خلاق انتخاب شد.

گروه Ermenegildo Zegna که مجوز مد را به ،وان بخشی از قرارداد استی لادر – که ارزش این برند را 2.8 میلیارد دلار ارزیابی می کند – در اختیار دارد، مدیر اجرایی تام فورد مد را منصوب کرده است که انتظار می رود در ماه جولای معرفی شود و این نقش را در سه ماهه سوم به عهده بگیرد. . این نقش مسئولیت جمع آوری، بازرگ، و تولید و همچنین توزیع ،ده فروشی و عمده فروشی را بر عهده خواهد داشت.

تام فورد و دومنیکو دی سول تا پایان سال به ،وان مشاور برند ادامه خواهند داد. به گفته یکی از نمایندگان، فورد قصد دارد به جای مد، روی پروژه های سینمایی در حال توسعه از طریق شرکت تولید خود Fade to Black تمرکز کند.

فورد در مورد انتصابات رهبری جدید گفت: “گیوم یک رهبر استثنایی است، نه تنها با درک تجاری قوی از زیبایی، بلکه درک خوبی از مد نیز دارد.”

او هاوکینگز، همکار دیرینه اش را کارگردان خلاق ایده آل نامید. او ادامه داد: «پیتر 25 سال پیش به ،وان دستیار طراحی لباس مردانه در گوچی کار با من را آغاز کرد و به سرعت به سمت طراح ارشد مردان در این شرکت رفت و زم، که او برای پیوستن به من در برند تام فورد به من پیوست. او یک رهبر فوق‌العاده با استعداد با تجربه‌ی فوق‌العاده در صنعت است و انتصاب او به من این اطمینان را می‌دهد که تعهد من به ایجاد محصولات مد با بالاترین سطح طراحی و کیفیت ادامه خواهد داشت.»

به ،وان رئیس و مدیر عامل تام فورد، جسل که از سال 2014 رهبری تام فورد بیوتی را بر عهده داشته و در سپتامبر به ریاست تام فورد بیوتی و بالمین بیوتی ارتقا یافته است، بر تمامی بخش‌های عمودی نظارت خواهد داشت و به رهبران اجرایی لادر، جین هرتسمارک هودیس، مدیر اجرایی گزارش می‌دهد. رئیس گروه و تریسی تی تراویس، معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی.

جزل به ساخت Tom Ford Beauty کمک کرده است، که لادر مجوز آن را از حدود سال 2005 دریافت کرده است، به یک برند بزرگ تبدیل شود که انتظار می‌رود طی دو سال آینده به فروش خالص سالانه 1 میلیارد دلار برسد، و تحلیلگران انتظار دارند که به زودی توسعه یابد. مراقبت از پوست و بازارهای جدید

جسل قبل از رهبری تام فورد بیوتی، یک دهه را با MAC Cosmetics گذراند و همچنین از زمان پیوستن به استی لادر در سال 2000، در تعدادی از نقش‌های ارشد دیگر از جمله معاون بازاریابی جه، لوازم آرایش، فعالیت کرد.

گیوم در شکل دادن به بخش زیبایی لو، ،ب و کار ما نقش بسزایی داشته است. توانایی او در بیان نام تجاری تام فورد منجر به دستیابی تام فورد بیوتی به موفقیت جه، قابل توجهی شده است، و او را برای هدایت برند تام فورد به سمت آینده هیجان انگیزش من، می کند.”

در مورد هاوکینگز که اخیراً معاون ارشد لباس‌های مردانه تام فورد بوده است، مسئولیت‌های او شامل نظارت بر دسته‌های لباس‌های ،نه، مردانه و ا،سوری‌ها خواهد بود که نقش طراح اصلی بخش مد و نمایش‌های مد را بر عهده می‌گیرد. او مستقیماً به جزل و مدیر عامل تام فورد مد گزارش می دهد که آن شخص به آن ملحق شود.

هاوکینگز کار خود را در سال 1998 در گوچی تحت هدایت تام فورد آغاز کرد و از نزدیک با او در توسعه مجموعه لباس مردانه گوچی همکاری کرد. او در سال 2006 گوچی را ، کرد تا به تام فورد در راه اندازی برند همنام خود بپیوندد، جایی که او بر طراحی و تولید لباس مردانه نظارت داشت.

پیتر یکی از برجسته ترین طراحان لباس مردانه در جهان است. جزل گفت: تجربه طراحی او در کار تحت نظر تام فورد بی نظیر است و تعهد او به کیفیت بی وقفه است. هیچ ، من،‌تر از پیتر نیست که دیدگاه خلاقانه افسانه‌ای بنیانگذار را به آینده منتقل کند.»

ارمنگیلدو زگنا، مدیر اجرایی گروه Ermenegildo Zegna، درباره رئیس مد تام فورد که هنوز معرفی نشده است، گفت: “ما از منصوب ، یک رهبر قوی برای مد تام فورد ،سندیم و مشتاقانه منتظریم تا از هوش تجاری لو، و بین المللی رهبر استفاده کنیم. تجربه رشد بیشتر تجارت مد تام فورد در سطح جه،.”

به ،وان بخشی از این معامله، Marcolin SpA قراردادهای مجوز بلندمدت برای عینک تام فورد منعقد کرده است.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، شرکت Estée Lauder Cos حدود 2.25 میلیارد دلار برای تام فورد پرداخت کرد که از مالک گوچی، کرینگ، پیشی گرفت و اولین سرمایه گذاری غول زیبایی در دنیای مد و بزرگترین معامله تاریخ آن بود. این معامله با پول نقد و درآمد حاصل از انتشار اوراق تجاری و همچنین 250 میلیون دلار دریافتی از مارکولین تامین شد. مبلغ کل اضافی 300 میلیون دلار در پرداخت‌های معوق از استی لادر به فروشندگان از ژوئیه 2025 سررسید می‌شود.

اخیراً ،ب‌وکار Estée Lauder با موارد COVID-19 در چین دست و پنجه نرم کرده است، که در طول فصل تعطیلات مهم بر شرکت تأثیر گذاشته است و باعث کاهش در خطوط بالا و پایین شده و باعث شده است که پیش‌بینی سود کل سال خود را کاهش دهد. در آن زمان Freda گفت که بازگشت آن به رشد به سه ماهه چهارم منتقل شده است.

با این حال، یکی از نقاط روشن تام فورد بیوتی بود، به خصوص در عطرها، که شامل ارکیده سیاه و چرم توسک، می شود، که به آن دسته کمک می کند تا از رشد دو رقمی برخوردار شوند. لادر بدون شک شرط بندی کرده است که این تنها به رشد خود ادامه خواهد داد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/guillaume-jesel-ceo-tom-ford-peter-hawkings-creative-director-1235633131/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با