GridKor برند مراقبت از پوست زنانه The Perfect V – WWD را خریداری می کند


GridKor برند سلامتی ،نه و مراقبت از پوست صمیمی The Perfect V را ،یداری کرده است. جزئیات معامله فاش نشده است.

پرفکت وی، که خود را اولین برند مراقبت از پوست صمیمی می‌نامد، در سال 2017 در اروپا و قبل از ورود به ایالات متحده راه‌اندازی شد.

خط تولید این برند که توسط متخصصان پوست و ،ن پشتیب، می شود، شامل شستشوی ملایم ، VV، یک پاک کننده با pH متعادل ۲۱ دلاری، VV Beauty Mist، یک اسپری طراوت ۲۵ دلاری و چندین محصول دیگر برای مراقبت صمیمی است. این برند به خاطر ونیکور، یک رژیم دقیق مراقبت از پوست برای ناحیه بیکینی، شناخته شده است.

در حالی که The Perfect V در سایت هایی مانند Revolve، Bluemercury، Macy’s، Anthropologie و CurrentBody در دسترس است، این ،ید برند را برای گسترش بیشتر آماده می کند.

آووندا اوربن، مدیر اجرایی و موسس The Perfect V، گفت: «GridKor منابعی برای ارتقای نام تجاری و رساندن آن به ارتفاعات جدید از طریق تجارت الکترونیک و فرصت‌های صدور مجوز جه، دارد.» پس از ،ید، Urben در هیئت مدیره باقی خواهد ماند و به ،وان شریک برند عمل کنید.

این قرارداد برای تنوع بخشیدن به پورتفولیوی GridKor و امکان گسترش به طور خاص در تجارت الکترونیکی تنظیم شده است. دو شرکت مستقر در پیتسبورگ، GridSwitch و KorDev گرد هم آمدند تا GridKor را به ،وان یک وسیله نقلیه M&A ایجاد کنند که تخصص در توسعه وب، بازاریابی دیجیتال و انرژی را ،یب می کند. این شرکت در سال 2022 بیش از 100 میلیون دلار ،ید در بخش هایی از جمله حمل و نقل، املاک و مستغلات، مراقبت از پوست، انرژی و فناوری انجام داده است.

این شرکت قصد دارد محصولات و رژیم‌های خاص مانند VV Cream، 46 دلار و ونیکور را برای برندهای سلامت، زیبایی و سبک زندگی عرضه و مجوز دهد.

ما قصد داریم نه تنها بخش فروش برند را گسترش دهیم، بلکه فرصت‌های صدور مجوز را نیز بررسی کنیم. در نهایت، بزرگترین هدف ما این است که بازار را در مورد مراقبت صمیمی از پوست و کمک به ،ن در دستیابی به راحتی در زیبایی گسترش دهیم.

Clingensmith توضیح داد، با این ،ید، GridKor قصد دارد The Perfect V را به یک شرکت هشت رقمی تبدیل کند.

برندهای سلامت ،نه و ، اخیراً مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته اند. برندهایی مانند Cake and Dame امسال سرمایه جذب ،د و برخی از آنها از جمله SmileMakers، Foria و Sweets، Labs حتی در فروشگاه آنلاین سلامتی صمیمی Ulta فرود آمدند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/gridkor-acquires-the-perfect-v-1235422796/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با