GPA Global سازنده بسته بندی لوکس Cosfibel – WWD را خریداری کرد


پاریس – تولید کننده بسته بندی آمریکایی GPA Global روز سه شنبه گفت که گروه Cosfibel، سازنده بسته بندی های لو، تبلیغاتی، هدایای لو، و راه حل های تجاری مستقر در فرانسه را ،یداری کرده است.

شرایط مالی این معامله که به GPA ردپای قوی اروپایی می بخشد، فاش نشد.

این گروه در بی،ه‌ای گفت: «این اکتساب باعث می‌شود که GPA بیشتر خود را به ،وان یک رهبر جه، در بسته‌بندی لو، تثبیت کند و هدف GPA را برای رشد قابلیت‌های تولید نزدیک ساحل و خشکی پیش ببرد».

Cosfibel که توسط Alain Chev،us تاسیس شد، دارای کارخانه های تولیدی کلیدی در اسپ،ا، پرتغال و بلژیک است. این گروه با شرکت هایی از جمله L’Oréal، Chanel، LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton، Rémy Martin و Ladurée و بیش از 70 برند جه، همکاری می کند.

Cosfibel دارای مراکز خدماتی در 16 مکان است و به صورت عمودی در بخش هایی مانند زیبایی و مراقبت شخصی، شراب و ارواح و غذاهای خوب کار می کند.

GPA گفت: «این رشد حضور، کلید راهبرد GPA برای کمک به مشتریان برای کوتاه ، زنجیره تامین برای افزایش سرعت ورود به بازار، تمس، عرضه مواد و کاهش انتشار کربن است.

آدام ملتون، مدیر اجرایی GPA، گفت: “مدیر عامل Cosfibel، Marie Sermadiras، یک کارآفرین سریالی است و او به رهبری اجرایی GPA پیوسته است تا به گسترش بیشتر GPA در اروپا کمک کند.”

او ادامه داد: «زنجیره عرضه جه، و قابلیت‌های تولید ما را قادر می‌سازد تا از مشتریان Cosfibel بهتر حمایت کنیم و برجستگی ما را در بخش زیبایی و مواد غذایی افزایش دهیم و در عین حال رهبری خود را در شراب و ارواح تقویت کنیم.» Cosfibel یک تیم جه، با استعداد دارد و بنیانگذار آن آلن شواسوس در نقش مشاور ارشد با ما همکاری خواهد کرد.

سرمادیراس گفت: «قابلیت‌های تکمیلی GPA و Cosfibel، خلاقیت و برتری در اجرا، ما را قادر می‌سازد حتی سریع‌تر رشد کنیم، تنوع خود را تسریع کنیم و تحول صنعت بسته‌بندی و هدیه را تقویت کنیم.

در دسامبر 2022، GPA شرکت Jenco Productions مستقر در کالیفرنیا را ،یداری کرد، که نشان دهنده ورود GPA به مکزیک و تقویت توانایی های آن در ایالات متحده است.

هیئت برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو در سپتامبر 2022 سهام کنترلی در GPA را به دست آورد.

تام وانگ و آدام ملتون GPA را در سال 2007 تأسیس ،د. این شرکت مستقر در آمریکای شمالی، بیش از 3000 کارمند در سراسر جهان دارد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/gpa-global-acquires-cosfibel-1235464178/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با