Françoise Mühlethaler یکی از مالکان Yon-Ka Paris درگذشت – WWD


پاریس – فرانسوا مولهتا، از یون کا پاریس درگذشت.

او و خواهرش، کاترین موهلتا،، یک متخصص زیبایی، یک بیوشیمیست با آموزش، برند حرفه ای مراقبت از پوست را که در سال 1954 توسط برادران ارنست و چار، مولهتا، و همسر ارنست سیسیل ایجاد شد، دوباره اختراع ،د و اداره ،د.

یون کا در بی،ه ای گفت: «فرانسوا مولهتا،، ذهنی پرکار، خلاق با تخیل بی پایان، افق های بسیاری از جمله عشق به طبیعت، علم و زیبایی شناسی را کشف کرد. “شعار او به او منجر شد: “اگر به چیزی اعتقاد داری، آن را انجام بده.”

او به گسترش بین المللی اعتقاد داشت و به راه اندازی Yon-Ka در خارج از کشور در سال 1970 کمک کرد. این برند در اواسط دهه 70 به بازارهایی مانند بلژیک، هلند، اسکاندیناوی، آسیا و کانادا راه یافت و در سال 1987 وارد ایالات متحده شد.

یون کا گفت: «علیرغم مواجهه با چالش‌های مختلف، فرانسوا این برند را در سطح بین‌المللی پیش برد و یون کا پاریس را به یکی از اولین برندهای زیبایی فرانسوی تبدیل کرد که در ایالات متحده فعالیت می‌کرد. ”

خواهران Mühlethaler هر دو مالک برند زیبایی و آزمایشگاه Mühlethaler هستند که محصولات تمیز آن را تولید می کنند که با مواد پایدار مانند گیاهان و اسانس ها فرموله شده اند.

«نوآوری محصول پس از نوآوری محصول، مجموعه پس از مجموعه، فرانسوا مولهتا، اثر خود را در افسانه خانواده ما و تاریخ برند Yon-Ka Paris به جای گذاشت، در حالی که ارزش های خانواده ما را گرامی می داشت: اصالت، احترام و همچنین طعم ماجراجویی.» کاترین موهلتا،، مدیر کل یون کا پاریس گفت.

Mühlethaler ادامه داد: “او مستحکم استعداد و تخصص آزمایشگاه‌های Yon-Ka را ارتقا داد، و تعالی آموزش Yon-Ka را ارتقا داد و به این دانش استثنایی اجازه داد تا در سراسر جهان بدرخشد.” “بزرگترین ادای احترامی که امروز می تو،م بپردازیم این است که به دنبال ، مسیری که او پیموده است – به قول فرانسوا – “تبدیل رویاهای بزرگ به واقعیت و ادامه در آغوش گرفتن حال و اختراع آینده” است.

ال،یس ولووینسکی، مدیر کل یون کا پاریس بریت،ا، که موهلتا، را نامیده است، گفت: «فرانسوایز مولهتا، به لطف نبوغ خلاق، سخاوت و شهود استثنایی اش، از زمان خود جلوتر بود که به طور گسترده به موفقیت یون-کا پاریس در سراسر جهان کمک کرد. یکی از اعضای خانواده، دوست، مربی و رهبر خارق‌العاده‌ای که برند Yon-Ka را دوباره اختراع کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/yon-ka-paris-francoise-muhlethaler-died-1235503559/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با