Forma با مدیر عامل سابق Outdoor Voices از ورشکستگی خارج شد – WWD


Forma Brands، شرکت مادر Morphe و Lipstick Queen، از جمله، توسط وام دهندگان از ورش،تگی ،یداری شده است.

علاوه بر Jefferies Finance LLC، وجوهی که توسط Cerberus Capital Management LP، و FB Intermediate Holdings LLC مدیریت می‌شود، مالکان جدید این شرکت اکنون شامل &vest، یک پلتفرم سرمایه‌گذاری و عملیاتی برند مصرف‌کننده هستند.

توماس بردی، رئیس Jefferies Finance، گفت: «از طرف کل گروه سرمایه‌گذار، ما ،سندیم که ،ید Forma Brands را تکمیل می‌کنیم و این شرکت را قادر می‌سازد تا در موقعیتی با قدرت مالی به جلو حرکت کند. با ساختار سرمایه جدید که شامل نقدینگی اضافی و بدهی کمتر است، برندهای فرما آماده بازگشت به رشد و افزایش سودآوری است و در عین حال همچنان به ارائه محصولات زیبایی انتخاب شده به مصرف کنندگان در سراسر جهان ادامه می دهد.

به ،وان بخشی از این معامله، کلیف موسکوویتز، شریک عملیاتی در &vest، به ،وان مدیر اجرایی به Forma Brands پیوست. او قبلاً به ،وان مدیر عامل Outdoor Voices فعالیت می کرد.

Moskowitz گفت: «همه ما در &vest از این همکاری جدید هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر کمک به بازگشت برندهای Forma به رشد هستیم. ما فرصت‌های قانع‌کننده‌ای برای رشد ،ب‌وکار، از جمله محصولات جدید، موقعیت جغرافیایی و شرکای کانال و توزیع می‌بینیم که همه آنها را دنبال می‌کنیم.»

Forma در سال 2020 به ،وان بخشی از تلاش های متنوع سازی ،ب و کار تشکیل شد. قبل از آن، جنرال آتلانتیک 60 درصد از سهام Morphe را در سال 2019 به دست آورده بود، که در آن زمان یک برند محبوب بود که توسط برادر و خواهر کریس و لیندا تاویل اداره می شد و تا حد زیادی به دلیل مشارکت با اینفلوئنسرها رشد کرد. گفته می‌شود در زمان معامله، Morphe حدود 500 میلیون دلار فروش خالص داشت، با حدود 130 میلیون دلار درآمد قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک و ارزش این معامله 2.2 میلیارد دلار بود.

اما پس از آن عوامل متعددی روی عملکرد Morphe تأثیر گذاشت. اول، کووید-19 ضربه خورد و منجر به کاهش فروش لوازم آرایشی رنگی در سراسر صنعت شد. سپس مورف روابط خود را با جفری استار و جیمز چار، در میان اتهامات رفتار نامن، قطع کرد. به علاوه، مشکلات زنجیره تامین این ،ب و کار را آزار می دهد.

به ،وان بخشی از تلاش‌های متنوع‌سازی، این ،ب‌وکار یک برند فرعی به نام Morphe 2 راه‌اندازی کرد و چندین ،ید از جمله Lipstick Queen و Playa و مارک‌های تجاری از جمله Bad Habit را ،یداری کرد. در ماه مارس گذشته، اریک هل، مدیر اجرایی سابق Too Faced، به ،وان مدیر عامل شرکت Forma ملحق شد و جانشین مای، مک کورمیک شد، ،ی که ،ب و کار را در دوران رشد آن رهبری می کرد. زم، که جنرال آتلانتیک در سال 2016 آن را به قیمت 1.45 میلیارد دلار به شرکت استی لادر کوز فروخت، هول رئیس شرکت Too Faced بود. اما همه این اقدامات برای جلوگیری از اعلام ورش،تگی کافی نبود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/forma-emerges-bankruptcy-with-former-outdoor-voices-ceo-leading-the-company-1235608852/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با