Fable Investments سهم خود را در عطرساز H – WWD افزایش می‌دهد


پاریس – صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Natura & Co. Fable Investments، سهام خود را در Perfumer H، برند عطر سازنده عطر لین هریس، افزایش داده است تا به گسترش خط تولید خود، تقویت تیم مدیریتی و پشتیب، از گسترش در آسیا کمک کند.

هریس، عطرساز سابق روبرت که در دهه 90 برند عطری می، هریس را در لندن تأسیس کرد، امروز به همراه همسرش کریستوف میشل، Perfumer H را خارج از ،ستان اداره می کند. این برند نه ساله ،یبی از مواد طبیعی و گزینه های قابل شارژ مجدد است.

اولین معامله Fable Investments با Perfumer H در اوا، ماه مه 2021 انجام شد، زم، که سرمایه گذاری اقلیت در این فعالیت انجام شد. شرایط سهام جدید فاش نشد، اما Fable به طور کلی بین 2 میلیون یورو تا 10 میلیون یورو در شرکت های زیبایی سرمایه گذاری می کند.

عطرساز اچ

Perfumer H از ،یبات طبیعی استفاده می کند و بسته بندی قابل پر ، را ارائه می دهد.

توسط Natura

مدیران Fable در اصل سرمایه گذاری را در Perfumer H انجام دادند، زیرا در هریس شخصی را دیدند که قالب را ش،ت. او کتابخانه ای از عطرها را توسعه داد و توانایی ،یب ساخت استثنایی با حس خلاقیت واقعی را دارد. مفهوم او بر اساس دایره‌ای شکل، با عطرها و شمع‌های قابل شارژ مجدد ساخته شده است.

در بی،ه ای، Fable Investments گفت که توسعه Perfumer H در سال 2022 شتاب گرفت. این برند در آن زمان خط برتر خود را دو برابر کرد و اولین فروشگاه مستقل را در خارج از بریت،ا، در منطقه Marais پاریس، و همچنین یک پیشخوان در فروشگاه بزرگ Le Bon Marché افتتاح کرد.

فروشگاه های Perfumer H در نیمه اول سال جاری برای تایوان و هنگ کنگ در نظر گرفته شده است.

هریس گفت که “از تقویت همکاری برجسته ای که با Fable Investments آغاز شده است برای ادامه ساختن پیشنهاد منحصر به فرد قابل شارژ مجدد ما در دنیای عطر و گسترش مفهوم ،ده فروشی ما در سطح جه،، هیجان زده است.”

با Fable، Natura & Co در ابتدا قصد داشت 10 تا 15 سرمایه گذاری اقلیت در مارک های کوچکی انجام دهد که قبلاً دارای اثبات مفهومی و ارائه مستقیم مستقیم به مصرف کننده هستند. Fable در نظر دارد سرمایه گذاری را طول، تر از سهام خصوصی سنتی بین سه تا پنج سال نگه دارد.

علاوه بر Perfumer H، Fable Investments در شرکت‌های زیبایی و رفاهی مانند Maude، Stratia و Loli Beauty نیز سهام دارد.

برای Natura & Co که سه برند اصلی را اداره می کند، سرمایه گذاری های کوچکتر ممکن است جای پای خود را در بازارهای جدید ایجاد کند. همچنین امکان به دست آوردن برخی از سرمایه گذاری ها در نقطه ای از مسیر وجود دارد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/fable-investments-raises-stake-perfumer-h-1235650726/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با