Estée Lauder Cos. پیش‌بینی کل سال را کاهش می‌دهد – WWD


Estée Lauder Cos بار دیگر چشم انداز خود را به دلیل کندتر از حد انتظار بهبود در آسیا کاهش داده است.

پیش بینی می شود فروش خالص برای کل سال بین 10 تا 12 درصد نسبت به سال قبل کاهش یابد. پیش از این کاهش 5 تا 7 درصدی را پیش بینی کرده بود. انتظار می‌رود سود کاهش‌یافته تعدیل‌شده به ازای هر سهم عادی بین ۵۰ تا ۵۱ درصد در مقایسه با پیش‌بینی قبلی برای کاهش ۲۷ تا ۲۹ درصدی کاهش یابد.

«از آنجایی که شکل بهبودی پس از همه‌گیری برای ،ده‌فروشی‌های آسیایی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد، ثابت می‌شود که نسبت به آنچه در مناطق دیگر تجربه کرده‌ایم، بسیار نوسان‌تر از آنچه انتظار داشتیم و تدریجی‌تر است. بنابراین، ما فروش ارگ،ک و چشم انداز EPS خود را برای سال مالی 2023 کاهش می دهیم تا منع، کننده بادهای مخالف قابل توجهی در سه ماهه چهارم نسبت به آنچه در فوریه انتظار داشتیم، باشد.» “در حالی که ما از طریق مشکلات جدی کار می کنیم، اما معتقدیم که بادهای مع، موقتی که با ،ده فروشی سفرهای آسیا مواجه است، ما از حرکت قوی در بقیه مشاغل خود دلگرم هستیم.”

در حالی که Lauder شاهد بهبود در بسیاری از بازارهای جه، بود، ،ب و کار ،ده فروشی سفر آسیایی آن همچنان تحت فشار کندتر از حد انتظار بهبود از همه گیری COVID-19 بود. در هاینان، در حالی که ترافیک به این جزیره از سطح سال قبل فراتر رفت، تبدیل مسافران به مصرف کنندگان در زیبایی پرستیژ با تاخیر مواجه شد. در کره، محموله‌ها به ،ده‌فروشان بدون عوارض گمرکی به دلیل انتقال به مقررات پس از کووید، تحت فشار قرار گرفتند زیرا مصرف‌کنندگان در سفر به تدریج بازگشتند.

مجموع فروش خالص در سه ماهه سوم منتهی به 31 مارس به 3.75 میلیارد دلار رسید که کاهشی 12 درصدی نسبت به 4.25 میلیارد دلار در دوره قبل از آن داشت، اما از برآوردهای وال استریت در حدود 3.72 میلیارد دلار پیشی گرفت. فروش خالص ارگ،ک 8 درصد کاهش یافت که عمدتاً ناشی از ،ده فروشی سفرهای آسیایی در هاینان و کره بود.

فروش خالص مراقبت از پوست 17 درصد کاهش یافت، که در درجه اول بازتاب کندتر از پیش بینی بهبود ،ده فروشی سفرهای آسیایی از همه گیر COVID-19 است. فروش خالص لوازم آرایش تقریباً ثابت بود. فروش خالص عطر دو رقمی شد و فروش خالص مراقبت از مو 3 درصد افزایش یافت.

بر اساس جغرافیایی، فروش خالص در قاره آمریکا 6 درصد افزایش یافت، اما در اروپا، خاورمیانه و آفریقا 24 درصد کاهش یافت. فروش خالص در آسیا/اقیانوسیه 7 درصد رشد کرد که ناشی از بهبود مستمر از کاهش محدودیت‌های مرتبط با کووید در مقایسه با دوره سال قبل بود که توسط هنگ کنگ، استرالیا، ژاپن و سرزمین اصلی چین هدایت می‌شد. این تا حدودی با بهبود آهسته‌تر از پیش‌بینی‌شده ،ده‌فروشی سفر Dr.Jart+ در کره از همه‌گیری COVID-19 جبران شد.

این شرکت درآمد خالص 156 میلیون دلاری را در مقایسه با سود خالص 558 میلیون دلاری در دوره سال قبل گزارش داد. سود خالص رقیق تعدیل شده به ازای هر سهم عادی 75 درصد کاهش یافت و به 47 دلار رسید.

هفته گذشته، گروه ،ید تام فورد را به پایان رساند و گیوم جزل را به ،وان رئیس و مدیر اجرایی این برند منصوب کرد، در حالی که پیتر هاوکینگز به ،وان مدیر خلاق انتخاب شد. ارزش این قرارداد 2.8 میلیارد دلار بود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/estee-lauder-cos-lowers-full-year-forecast-1235638561/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با