DSM-Firmenich رئیس جدید کسب و کار عطرسازی و زیبایی – WWD را منصوب کرد


پاریس – DSM-Firmenich، بزرگترین تامین کننده عطر، زیبایی، سلامت و تغذیه جهان که به تازگی ایجاد شده است، Emmanuel Butstraen را به ،وان رئیس جدید تجارت عطر و زیبایی خود معرفی کرده است.

مدیر اجرایی در 1 ژوئیه جانشین ایلاریا رستا در این نقش خواهد شد و در عین حال پست خود را به ،وان مدیر ارشد ادغام در گروه حفظ خواهد کرد. رستا در ماه آگوست مدیر اجرایی Audemars Piguet خواهد شد.

از ماه می 2022، Butstraen نقش کلیدی در پیشبرد ادغام DSM-Firmenich ایفا کرده است.

امانوئل بوستراین

فیلیپ ویگت

قبل از اینکه افسر ارشد ادغام شود، از سال 2018 رئیس بخش سلیقه و فراتر از فیرمنیچ بود.

DSM-Firmenich در بی،ه‌ای گفت: «تحت رهبری او، ،ب‌وکار یک سفر تحول‌آفرین را پشت سر گذاشت و به یک شریک منتخب جه، در نوآوری تبدیل شد.

Butstraen همچنین دارای تجربه طول، در تجارت مراقبت شخصی است. او به ،وان رئیس واحد تجاری جه، Novecare Solvay خدمت کرد. قبل از آن، او به مدت 17 سال در BASF بود و در آنجا معاون ارشد استراتژی بخش محصولات کشاورزی بود.

Bustraen دارای مدرک مهندسی کشاورزی و MBA از دانشگاه لیل فرانسه است.

جرالدین ماچت و دیمیتری دو وریز، مدیران اجرایی DSM-Firmenich در بی،ه‌ای گفتند: «درک عمیق او از پایگاه مشتری و مهارت‌های رهبری استثنایی ما به طور مداوم نتایج قابل‌توجهی را به همراه داشته است.

آنها ادامه دادند: “با درک عمیق مصرف کنندگان و اشتیاق به عطر، مراقبت شخصی و نوآوری، امانوئل قرار است DSM-Firmenich را به ،وان شریک منتخب مشتریانمان تقویت کند و آنها را برای تقویت و تقویت برندهای خود توانمند کند.”

در سمت جدید خود، Butstraen به De Vreeze گزارش می دهد.

بسته شدن ادغام DSM-Firmenich در 9 می انجام شد. انتظار می رود که گروه سوئیسی-هلندی که در بورس اوراق بهادار آمستردام نقل شده است، سالانه 12 میلیارد یورو فروش داشته باشد. تقریباً در 60 کشور در سراسر جهان وجود دارد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/dsm-firmenich-names-new-perfumery-beauty-business-chief-1235659544/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با