CVS یک + دیگر برند مراقبت شخصی را راه اندازی کرد – WWD


CVS Health در مراقبت های شخصی بسیار پیش می رود و در داخل خانه شروع به کار می کند.

این ،ده فروش One+Other (تلفظ “یکدیگر”) را معرفی کرده است که در اوا، ژانویه به فروشگاه ها و وب سایت CVS آمد. این محصول شامل محصولات مراقبت شخصی، از توپ های پنبه ای گرفته تا پاک کننده های ناخن و گیره می شود و قیمت آن از 3 تا 25 دلار متغیر است.

این خط ناشی از تمایل مصرف کنندگان به مراقبت از خود بود که همه گیری آن را تسریع کرد. بر اساس یک نظرسنجی که توسط هریس پول با مشارکت CVS انجام شد، 91 درصد از آمریکایی ها موافق بودند که مراقبت از خود مهم است، در حالی که 50 درصد از آنها تمرین روزانه داشتند. با این حال، سی و هشت درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که توانایی مالی اجرای شیوه‌های خودمراقبتی را ندارند. علاوه بر این، 55 درصد گفتند که برندها محصولاتی را در ذهن خود تولید نمی کنند.

آندریا هریسون، معاون بازرگ،، زیبایی و سلامت CVS، گفت: “من نمی توانستم 18 ماه پیش دنیایی را تصور کنم که در آن درباره ناخن گیر هیجان زده باشم.” اما واقعیت این است که مراقبت از خود بسیار اساسی وجود دارد که فراموش شده است. در طی دو سال گذشته بسیار بزرگ شده است و ما در مورد برخی از اصول اساسی واقعی که برای مردم اهمیت دارد، موضع داریم.

این اصول شامل توپ های پنبه، پاک کننده های ناخن، موچین، فر مژه و برس های شستشوی بدن است. در دسترس قرار دادن م،ومات مراقبت از خود نقطه شروع این برند بود. این مجموعه، که بدون ،ت است، «بر اساس یک برند مراقبت شخصی فراگیر توسط CVS ساخته شده است تا به همه حق و توانایی بدهد تا بیان خود را جشن بگیرند و فردیت را در آغوش بگیرند – برخی از این موارد ضروری مراقبت از خود هستند.

فراگیری همچنین به بازاریابی این برند اطلاع داده است که شامل بازاریابی درون فروشگاهی، ایمیل و ایمیل مستقیم و همچنین محتوای موجود در صفحات محصول و مشارکت سازنده خواهد بود. هریسون گفت: تجارت بسته به چیدمان هر فروشگاه متفاوت خواهد بود، اما هریسون گفت: “شما بیان اساسی را در جایی که بتو،م با هم خواهید دید.”

همه محصولات مطابق با تعهد ،ده فروش بدون پارابن، فتالات و نگهدارنده های آزاد کننده فرمالدئید هستند. هریسون گفت: «ما علاوه بر نظارت و نظارت بر بازخورد مشتریان، استانداردها و روش‌های آزمایشی واقعاً سخت‌گیرانه‌ای را حفظ می‌کنیم، اما در واقع مقدار دیوانه‌واری از آزمایش‌های کیفیت را انجام می‌دهیم،» و افزود که هر کالا دارای ضمانت بازگشت کامل وجه است.

One+Other نیز این پتانسیل را دارد که مصرف کننده زیبایی CVS را گسترش دهد. «برندهای جدید انرژی و هیجان زیادی دارند، و این شروع به ایجاد گزینه هایی برای افراد مختلف بر اساس آنچه به دنبال آن هستند می کند. مصعب بالباله، معاون ارشد و بازرگان ارشد CVS Health گفت: در مورد زیبایی بسیار مهم است که مردم بتوانند خود را پیدا کنند و خود را در یک برند ببینند.

Balbale یکی از اولین تاجران زیبایی بود که در دوران تصدی خود در Walmart، زم، که او در ایجاد مش، Next of Us با P&G Beauty رهبری برندها را ایجاد کرد. او ایجاد One+Other را مدیون برندا ،د، معاون برندهای فروشگاهی و تضمین کیفیت CVS دانست، اما هنوز با مزایای برندهای داخلی غریبه نیست.

بالبال گفت: “جاه طلبی ما برای این بسیار بزرگ است.” این پلتفرم، از منظری شامل ،ت، برای بازی در دسته‌های بسیاری در زیبایی و مراقبت شخصی… در راهروهای متعدد و با صدای بسیار بلند نوع مک، که هستیم و ماهیت خوش‌آمدگویی که هستیم را دارد.

همچنین به تمرکز دیدگاه CVS روی زیبایی کمک می‌کند، که بر تقاطع آن دسته با محصولات سلامت، تندرستی و بالینی تمرکز دارد. او گفت: «ما برای صحبت در مورد سلامتی خیلی زود بودیم. «سلامتی امروز بی شباهت به روشی که 10 سال پیش جهان سبز شد، نیست. اما ما در موقعیتی هستیم که شروع به تعریف سلامتی کنیم که سایر ،ده فروشان «سبز» را تعریف ،د.

Balbale: «از دیدگاه برند فروشگاه، One+Other یکی از بسیاری از برندهایی خواهد بود که ما در فروشگاه خواهیم داشت، و از مارک های فروشگاه ما در بسیاری از راهروها، که به مشتری کمک می کند تا نوع تجربه ،ده فروشی را که می خواهیم ایجاد کنیم، ببیند. ادامه داد.

این جذابیت می تواند همیشه سبز باشد. دکتر رابین گوبین، روانشناس و کارشناس خودمراقبتی، گفت که او می بیند که جنون خودمراقبتی وجود دارد. «مردم عادات مراقبت از خود را ایجاد ،د که به خودشان خدمت کرده است [during the pandemic]. وقتی مردم متوجه مزایا می شوند، همانطور که ما به دنیا می رویم به آنها می ،بند… مراقبت از خود اینجاست که بماند. مردم متوجه شده اند که چقدر برای عملکرد کلی و شادی آنها در زندگی مهم است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/skin-care/cvs-debuts-one-other-personal-care-1235503795/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با