Coty’s Small China Footprint هم پتانسیل و هم محافظت را ارائه می دهد – WWD


قرنطینه‌های COVID-19 در چین بر درآمد شرکت Estée Lauder Cos فشار می‌آورد، اما رقیب Coty Inc، که به طور کلی انتظارات وال استریت را در سه ماهه اول خود برآورده کرد، معتقد است ردپای کوچک آن در این کشور هم محافظت و هم پتانسیل را ارائه می‌کند.

به گفته سو نابی، مدیر ارشد اجرایی، چین تنها 4 درصد از درآمد خالص Coty را تشکیل می دهد، و در حالی که عطر به خوبی کار می کند، شرکت زیبایی در نظر دارد پس از کاهش محدودیت ها، حضور آرایش و مراقبت از پوست خود را در این کشور گسترش دهد. کوتی اخیراً به سرمایه گذاران گفته است که در عرصه مراقبت از پوست، برنامه آن تمرکز روی بازیکنان خالص مراقبت از پوست آسیا و همچنین لن،تر است که در حال حاضر در آسیا است و عملکرد خوبی دارد.

نبی در مصاحبه ای به WWD که همزمان با انتشار درآمد سه ماهه اول مالی 2023 شرکت بود، گفت: «همانطور که می تو،د تصور کنید، این به نوعی یک پتانسیل صعودی بزرگ برای ما است و در حال حاضر محافظت از آنچه در حال رخ دادن است.

در مقابل، لادر پیش‌بینی کل سال خود را کاهش داد، تا حدی به دلیل محدودیت‌های ادامه‌دار COVID-19 در استان هاینان چین، که منجر به تعطیلی طول،‌مدت فروشگاه‌ها، کاهش مسافرت‌ها شد و باعث تنگ‌تر شدن موجودی توسط ،ده‌فروش‌هایی شد که قبلاً سفارش داده بودند. در انتظار بازگشت سفر

به طور کلی، درآمد خالص Coty در سه ماهه اول منتهی به 30 سپتامبر به 1.39 میلیارد دلار رسید. طبق نظرسنجی Factset، این نسبت به سال قبل 1 درصد افزایش داشت و به طور کلی با پیش بینی 1.37 میلیارد دلاری تحلیلگران مطابقت داشت.

درآمد پرستیژ به دلیل نوسانات ارزی، تاثیر منفی ،وج کوتی از روسیه و محدودیت کمبود اجزای عطر در سراسر صنعت، و همچنین مقایسه‌های رشد دشوار در سال قبل، زم، که کوتی چندین محصول پرفروش را عرضه کرد، 1 درصد کاهش یافت و به 863.4 میلیون دلار رسید.

با این وجود، نبی گفت که Skkn گران قیمت کیم کارداشیان که در اوایل سال جاری عرضه شد، همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهد و مجموعه نه مرحله ای کامل همچنان محبوب ترین است.

“به یاد داشته باشید، این قیمت حدود 500 دلار است. بنابراین این چیزهای زیادی در مورد این واقعیت می گوید که مصرف کنندگان به ،ید روتین کامل ادامه می دهند، که در دنیای غرب کاملا غیرمنتظره است. این واقعاً معمولاً در آسیا اتفاق می افتد، بنابراین نشانه خوبی از سلامت این تجارت است.

به گفته نبی، در همان زمان، کایلی لوازم آرایشی به گسترش حضور خود ادامه می دهد و ،ده فروشان گزارش می دهند که این برند به ،یداران جوان تر کمک می کند.

تقاضا برای عطرهای پرستیژ همچنان قوی بود و کوتی از عطر گلگوس گوچی فلورا گوچی یاسمین که اخیراً راه اندازی شده است ،وان کرد که بر اساس حرکت پرفروش سال گذشته گوچی فلورا گرجئوس گاردنیا است، در حالی که Burberry Hero نیز عملکرد خوبی داشت.

درآمد لوازم آرایشی مصرف‌کننده 5 درصد رشد کرد و به 526.6 میلیون دلار رسید، که با راه‌اندازی قوی و ابتکارات برند در تجارت مراقبت از بدن، از جمله محصولات مراقبت از بدن و مراقبت پایدار آدیداس پوست و ذهن، دئودورانت بدون سیلی، Monange و طیف بالینی Bozzano افزایش یافت.

در یک ت،یم جغرافیایی، طبق گزارش‌ها، فروش EMEA 3 درصد کاهش یافت، اما بر اساس معیار مشابه، 11 درصد رشد کرد، که ناشی از شتاب قابل توجه ،ده‌فروشی سفر بود. قاره آمریکا شاهد حرکت قوی در برزیل و آمریکای لاتین بود، در حالی که تداوم قدرت تقاضای ایالات متحده با محدودیت های عرضه متوازن شد و طبق گزارش ها 4 درصد و مشابه با 5 درصد افزایش یافت. آسیا و اقیانوسیه طبق گزارش ها 6 درصد و مشابه 12 درصد رشد کرد، در حالی که درآمدهای چین نسبت به سال گذشته به رشد بازگشت.

درآمد خالص 125.3 میلیون دلار بود که از 103 میلیون دلار در سال قبل افزایش داشت. سود گزارش شده هر سهم 0.15 دلار بود که بالاتر از 0.13 دلار در سال گذشته بود. EPS تنظیم شده 0.11 دلار بود که از 0.08 دلار در سال قبل افزایش داشت. تحلیلگران انتظار داشتند EPS تعدیل شده 0.12 دلار باشد. کوتی دستورالعمل تمام سال فعلی خود را حفظ کرد.

«در حالی که کوتی مطمئناً از یک دسته زیبایی انعطاف‌پذیر بهره برده است، من به‌ویژه خوشحالم که استراتژی رشد متعادل ما همچنان به قوت خود باقی است. ما در تمام مناطق خود، هر یک از دسته بندی های کلیدی خود از جمله عطرها، لوازم آرایشی، مراقبت از پوست و مراقبت از بدن، و در هر دو بخش، رشد قوی داشته ایم. این به ما این امکان را می دهد که دوباره رشد فروش را بسیار بالاتر از بازار زیبایی اساسی و در میان بهترین ها در مجموعه رقابتی خود گزارش کنیم.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/cotys-small-،a-footprint-offers-،ential-and-protection-says-ceo-nabi-1235411590/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با