Clean Beauty برند شایستگی مطمئن در مورد راه اندازی بریتانیا – WWD


لندن – مریت در بریت،ا فرود آمد

برند زیبایی مینیمالیستی که توسط کاترین پاور، بنیانگذار W، What Wear، Versed و شریک در تجارت شراب کامرون دیاز، Avaline تأسیس شده است، با یک وب سایت مستقیم به مصرف کننده وارد بازار بریت،ا شده است.

آیلا مورین، معاون مریت گفت: «بریت،ا همیشه پرتقاضاترین بازار ما در خارج از کانادا بوده است، بنابراین بسیار طبیعی است که اولین عرضه بین‌المللی خود را انجام دهیم.

او افزود که تا به حال، مشتریان بریت،ایی با این برند در اینستاگرام درگیر بوده اند.

در سال 2021، پاور 20 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری L Catterton جمع آوری کرد و Marcy Ventures و Sonoma Brands نیز سرمایه گذاری ،د.

شایستگی در ایالات متحده در حال رشد است و این برند امیدوار است که بریت،ا نیز از این روند پیروی کند.

شایستگی زیبایی

سال 2022 قوی ترین سال مریت برای عرضه محصولات جدید بود.

از شایستگی

در میان پرفروش‌ترین‌های این برند، چوب مینیمالیستی است که فهرست انتظار 10000 در ایالات متحده داشت. در هفته‌های اولیه عرضه، این برند اعلام کرد که هر 17 ث،ه یک محصول را به صورت آنلاین می‌فروشد.

محصولات از انبار مریت در ایالات متحده به بریت،ا ارسال خواهند شد.

«آنچه واقعاً برای ما زمان می‌برد، تکمیل تجربه عملیات و اطمینان از اینکه می‌تو،م همان تجربه‌ای از سرعت و خدمات مشتری را ارائه دهیم که می‌تو،م در ایالات متحده ارائه دهیم. ما می‌خواستیم قبل از پرتاب آن را کامل کنیم.» مورین گفت.

این برند در Sep،ra موجود است و از طریق فروشگاه جدید خود در بریت،ا که قرار است در ماه مارس افتتاح شود، به فروش خواهد رسید.

مورین افزود: “با توجه به رابطه ما با Sep،ra، ما اهمیت این شراکت‌های قوی ،ده‌فروشی را درک می‌کنیم، بنابراین این کاملاً چیزی است که برای آینده در نظر داریم.”

مورین گفت که سال 2022 یکی از قوی‌ترین سال‌های مریت بود، زیرا «همه محصولات جدید ما بلافاصله پرفروش شدند. [d-to-c site] و همچنین در Sep،ra.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/color-cosmetics/beauty-،nd-merit-launches-in-uk-1235508787/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با