Bien، یک بوتیک زیبایی و سبک زندگی ژاپنی، در پاریس – WWD افتتاح شد


پاریس – Bien، یک بوتیک ژاپنی زیبایی و سبک زندگی، روز جمعه در قلب پاریس افتتاح می شود.

وارد فروشگاه ساده و پر نور واقع در خیابان کازیمیر دلاوین، شماره 10، در فاصله‌ای چند قدمی باغ‌های لوکزامبورگ، قرار گرفته و حس آرامش در شما فرود می‌آید.

در سمت راست، دیواری وجود دارد که با محصولات زیبایی ژاپنی تزئین شده است که توسط کیکو سویاما، که یک شرکت مشاوره را اداره می‌کند و مفاهیم ،ده‌فروشی مربوط به ژاپن را برای فروشگاه‌های بزرگ Le Bon Marché ایجاد کرده است، جایی که او بار زیبایی و رفاه Bijo را افتتاح کرده است، وجود دارد. و Maison de la Culture du Japon.

در سمت چپ، در طبقه همکف Bien، سرامیک‌های ظریف به نمایش گذاشته شده است، در حالی که یک پله از پله‌ها یک میز برای کارگاه‌ها و درمان‌هایی مانند ماساژ دست یا سر قرار دارد.

در طبقه پایین، در مرکز فضای ،ده فروشی 755 فوت مربعی، باری ساخته شده از سرو ژاپنی وجود دارد که مردم می توانند چای بچشند و مشاوره شخصی دریافت کنند. از سقف، نورپردازی سفید پیازی چشم نواز ساخته شده از پارچه‌های کوبیده شده با تکنیک رنگ‌بندی، بدون رنگ، ساخته شده است.

Bien محصولات زیبایی و سبک زندگی می فروشد.

Suyama این فروشگاه را با مدیر خلاق Sadaharu Ho،no تأسیس کرد. ایده آنها این است که برندها، صنعتگران و هنرمندان را به هم متصل کنند که همگی با حس زیبایی شناختی زیبایی به هم مرتبط هستند.

سویاما توضیح داد که آنها دوست دارند مردم «زیبایی مینیمالیستی واقعی ژاپنی را احساس کنند» و «زیبایی استفاده را. ما واقعاً می خواهیم [have] چند تجربه جدید در اینجا.”

Bien یک فروشگاه مفهومی است. Suyama گفت: “ما همچنین توزیع کننده و نماینده برندهای کوچک زیبایی هستیم.” “تقریباً همه مارک ها منحصر به ما هستند.”

در اینجا محصولات زیبایی، لباس، خوراکی ها و سایر محصولات سبک زندگی به فروش می رسد. سهم اصلی این پیشنهاد بر روی برندهای زیبایی و رفاه متمرکز شده است که ،یبی از بر،ب‌های صنایع دستی و با تکنولوژی بالا هستند. 25 دستگاه حمل شده توسط Bien به این دلیل انتخاب شده اند که چگونه حس زیبایی ژاپنی را منع، می کنند. تاکید بر محصولات تمیز، با فرمول های بلوک با مواد طبیعی، به ویژه گیاهان ژاپنی است.

برخی از نمونه‌های آن عبارتند از Eau de Ki، یک لوسیون تصفیه‌کننده و مرطوب‌کننده متعلق به سال 1926. Ruhaku، اولین برند مراقبت از پوست ارگ،ک از اوکیناوا، و Ipsum Alii، با فرمول‌های حاوی گیاهان دارویی کامپو است. ماسک‌های صورت برگ طلای Makanai و Cokon Lab با محصولات غنی‌شده با ابریشم یاماگا برای مواد فعال لو، آن‌ها انتخاب شده‌اند. سویاما از Waphyto به دلیل ،یبی از ،یبات گیاه درم، و زیست روش‌شناسی آن استفاده کرد.

،یب زیبایی Bien همچنین شامل ابزارهای سالمی است – مانند ناخن گیر صنایع دستی Su،a، برس های Shaquda که به روش سنتی از اوا، دوره Edo ساخته شده اند، و غلطک های زیبایی از Ya-Man و Slim Cera.

مجموعه نساجی توسط هوشینو ایجاد شده است و با نمایشگاه هایی توسط هنرمندان و صنعتگران ژاپنی، مانند آثار هوسو از کیوتو، گسترش خواهد یافت. چای های ژاپنی غنی شده با گیاهان آنتی ا،یدان، نوشیدنی های زیبایی کلاژن و سایر تنقلات وجود دارد.

انتخاب سبک زندگی Bien شامل قوطی های چای Kaikado و ظروف چای خانه Asahi Yaki است که برای 16 نسل کار کرده است.

من واقعاً خوشحالم که با این صنعتگران کار می کنم زیرا نسل جدید حدود 40، 45 سال سن دارند و آنها همچنان به آوردن میراث خود ادامه می دهند، اما آنها هستند. [also] تلاش برای ساختن چیزی بسیار جدید و [usable] در زندگی مدرن، “سویاما گفت.

نمایشگاه هایی از طراحان و هنرمندان مختلف به طور منظم در Bien به نمایش گذاشته می شود، که همچنین ممکن است در آینده یک موسسه زیبایی را نیز در خود جای دهد.

این بوتیک از دوشنبه تا چهارشنبه از ظهر تا 18:30 فقط با تعیین وقت قبلی باز است، سپس از پنجشنبه تا شنبه از ظهر تا 7 بعد از ظهر برای بازدید عموم باز است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/،anese-beauty-and-lifestyle-boutique-bien-opens-in-paris-1235405795/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با