Bath & Body Works باعث تغییرات C-suite می شود – WWD


مدت زیادی پس از صلح با یک سرمایه گذار فعال میلیاردر، Bath & Body Works در حال تغییر سوئیت C خود است.

به ،وان بخشی از این تغییرات، تیلینا گوناسینگه به ​​،وان مدیر ارشد دیجیتال و فناوری منصوب شد و از مک‌دونالدز وارد شد، جایی که او اخیراً به ،وان معاون جه، و معمار ارشد فناوری و افسر داده خدمت می‌کرد و مسئول هدایت کلیه فناوری‌های مشتری، دیجیتال و رستوران بود. معماری و داده در سطح جه، در این نقش تازه ایجاد شده، Gunasinghe رهبری استراتژی دیجیتال و فناوری Bath & Body Works، عملیات دیجیتال، داده ها و تجزیه و تحلیل و تحول را بر عهده خواهد داشت.

جینا ب،ول، مدیر ارشد اجرایی، درباره این نقش جدید گفت: «افزودن یک مدیر ارشد دیجیتال و فناوری و مدیر ارشد مشتری به ساختار تیم رهبری ما به بهبود تمرکز ما کمک می‌کند تا پایگاه مشتریان خود را گسترش دهیم، برند خود را ارتقا دهیم و بیشتر تقویت کنیم. وفاداری مشتری و در نهایت باعث رشد و سودآوری می شود.»

در همان زمان، این شرکت نقش مدیر ارشد مشتری را ایجاد کرده است که مسئول اجرای یک استراتژی جامع برای تقویت و ارتقای نام تجاری است و مشخص است که جستجو در حال انجام است.

این شرکت همچنین به دنبال یک مدیر ارشد مالی جدید است زیرا وندی آرلین در 29 جولای یا زودتر از آن در صورت انتخاب جانشین از سمت خود کناره گیری می کند.

بوسول افزود: وندی یکی از اعضای مهم تیمی بود که موفقیت آمیز ،ب و کار ویکتوریا سیکرت را رهبری کرد و Bath & Body Works را به ،وان یک شرکت عمومی مستقل تأسیس کرد، علاوه بر کارش در ایجاد یک تیم مالی قوی و کمک شرکت در محیط عملیاتی پویا حرکت می کند. ما برای او در فصل بعدی بهترین ها را آرزو می کنیم.”

این تغییرات اندکی پس از توافق Bath & Body Works با Third Point انجام می‌شود، که یک چالش نیابتی را راه‌اندازی کرده بود و خواستار حضور سهامداران در هیئت مدیره برای کاهش نگر،‌ها در مورد حاکمیت شرکتی و فرآیندهای تصمیم‌گیری شرکت بود. برای دلجویی از نقطه سوم، Bath & Body Works گفت که توماس جی. کوهن، وکیل، مدیر امور مالی و عضو هیئت مدیره، به ،وان عضو مستقل جدید هیئت مدیره آن منصوب شده است. کوهن در حال حاضر عضو مدیریت Doorbrook است و قبلاً نقش های ارشدی در شرکت بانکداری سرمایه گذاری Allen & Company و شرکت حقوقی Covington & Burling داشته است.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/bath-،y-works-make-c-suite-changes-1235605092/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با