Bath & Body Works از تخمین Q4 فراتر رفت iBut پیش بینی Q1 کوتاه شد – WWD


Bath & Body Works پیش‌بینی‌های تحلیل‌گران را در سه ماهه چهارم ش،ت داد، اما از پیش‌بینی‌های سه ماهه آینده در بحبوحه نبرد پرا،ی با سرمایه‌گذار میلیاردر دنیل لوب کوتاهی کرد.

یک روز پس از اینکه صندوق نقطه سوم Loeb از نماینده سهامداران در هیئت مدیره درخواست کرد تا نگر،‌ها در مورد حاکمیت شرکتی و فرآیندهای تصمیم‌گیری شرکت را کاهش دهد، ،ده‌فروش فروش خالص 2.89 میلیارد دلاری را برای سه ماهه چهارم منتهی به 28 ژانویه گزارش داد. این کاهش نشان دهنده کاهش 5 درصد در مقایسه با سال قبل، اما پیش بینی های وال استریت برای 2.8 میلیارد دلار را ش،ت داد.

درآمد خالص 428.2 میلیون دلار در مقایسه با 592.6 میلیون دلار در سال گذشته بود. این شرکت سود هر سهم رقیق شده را 1.86 دلار گزارش کرد، در مقایسه با 2.27 دلار. تحلیلگران انتظار 1.62 دلار برای هر سهم را داشتند.

Gina Boswell، مدیر اجرایی جدید Bath & Body Works، گفت: «تیم نتایج درآمدی بهتر از حد انتظار را علیرغم یک محیط چالش برانگیز اقتصاد کلان ارائه کرد که نشان دهنده نقاط قوت این سازمان است. پایگاه مشتریان ما به خوبی به فصل تعطیلات ما پاسخ داد، که تا حدی توسط برنامه وفاداری ما، که اکنون از 33 میلیون عضو فراتر رفته است، پشتیب، می شود. علاوه بر این، ما همچنان در مدیریت هزینه و موجودی خود نظم و انضباط داشتیم.

این شرکت انتظار دارد فروش خالص سه ماهه اول به صورت تک رقمی پایین تا متوسط ​​کاهش یابد، در حالی که انتظار می رود سود هر سهم کاهش یافته بین 17 سنت و 27 سنت باشد که کمتر از پیش بینی تحلیلگران از 44 سنت است.

در همان زمان، این شرکت گفت که در حال انجام یک تلاش گسترده برای کاهش هزینه ها و بهبود کارایی عملیاتی در تجارت است. این کشور 200 میلیون دلار صرفه جویی در هزینه های سالانه را هدف قرار داده است که بیش از نیمی از این پس انداز در چشم انداز سال 2023 در نظر گرفته شده است که عمدتاً بر نیمه دوم سال تأثیر می گذارد.

در ماه آگوست، Bath & Body Works اعلام کرد که حدود 130 نقش را حذف کرده است، که ا،ر آنها سمت های رهبری بودند، زیرا “تعدادی از ابتکارات را برای بهبود عملکرد مالی و موقعیت بهتر سازمان برای رشد بلندمدت دنبال می کند.”

این شرکت یک سال قبل از آن در آگوست 2021 تشکیل شد، زم، که L Brands سابق به دو نهاد ت،یم شد: Victoria’s Secret و Bath & Body Works. هر شرکت به صورت جداگانه در بورس نیویورک معامله می کند. Bath & Body Works با فروش 4.6 میلیارد دلاری برای تقویم 2021، رتبه 14 را در فهرست اخیر 100 سازنده برتر زیبایی WWD Beauty Inc.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/bath-،y-works-surp،ed-estimates-q4-fell-s،rt-predictions-current-quarter-1235542908/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با