Ayble به افراد مبتلا به مشکلات روده کمک می کند تا غذاهای محرک خود را شناسایی کنند – WWD


مصرف کنندگان اکنون “می توانند” سلامت روده خود را کنترل کنند.

Ayble، یک اپلیکیشن شخصی سازی شده برای سلامت روده که نزدیک به سه سال است در حال توسعه است، رسما راه اندازی شده است.

موسس سام جاکتل به دلیل یک ارتباط شخصی به سمت ایجاد یک شرکت در فضای سلامت روده کشیده شد – خود ژاکتل بیماری التهابی روده دارد و مادر، مادربزرگ و خواهرانش همگی با اختلالات مربوط به روده از جمله کرون و التهابی دست و پنجه نرم کرده‌اند. سندرم روده

انجمن گوارش آمریکا گزارش می دهد که 40 درصد آمریکایی ها روزانه تحت تأثیر مشکلات گوارشی قرار می گیرند. علاوه بر این، بر اساس این گزارش، بین 60 تا 70 میلیون آمریکایی به بیماری گوارشی (GI) مبتلا هستند. تحقیقات، از چندین منبع از جمله کالج آمریکایی گوارش، ،ن اغلب بیشتر به اختلالات گوارشی مبتلا می شوند و مراحل زندگی، از جمله قاعدگی و یائ،، می تواند علائم را افزایش دهد. برندهای دیگری مانند Wonderbelly، یک نام تجاری ضد اسید تمیز و BelliWelli، یک شرکت اسنک بارهای پروبیوتیک، اخیرا برای رفع نگر، ها وارد این فضا شده اند.

اگرچه Jactel سال‌ها را صرف بازدید از پزشکان گران‌قیمت و آزمایش درمان‌های مختلف کرد، اما همچنان در طول 10 سال پنج عارضه را تجربه کرد که باعث شد او به دنبال جایگزین بهتری باشد – که در نهایت به اپلیکیشن Ayble تبدیل شد.

جاکتل گفت: «چالش این است که سیستم فعلی فقط بخشی از بیمار را درمان می‌کند و کاری که ما باید انجام دهیم این است که کل بیمار را درمان کنیم. “همیشه مشخص شده است که اگر غذاهای محرک خود را شناسایی کنید و رژیمی را که برای شما درم، است سفارشی کنید، می تو،د علائم خود را مدیریت کنید، می تو،د سریعتر بهتر شوید و سپس تا زم، که ممکن است بهتر بم،د.”

Jactel توضیح داد که اغلب به بیماران یک جزوه عمومی در مورد شرایط مربوط به روده داده می شود و به تنهایی برای ایجاد یک برنامه موثر ، می شود. Ayble حدس زدن بیمار را حذف می کند و یک رویکرد سفارشی برای هر کاربر ایجاد می کند.

ما باید داروها را مصرف کنیم و تشخیص را انجام دهیم. باید رژیم بگیریم ما باید روانشناسی انجام دهیم، اما چون تعداد کافی از این ارائه دهندگان وجود ندارد، پس راهی برای انجام این کار وجود ندارد، و بنابراین آنچه که من سعی می کنم با Ayble بسازم این ا،یستم حمایتی فراتر از کلینیک برای بیماران است. WWD.

پس از دانلود برنامه، که بین 52.99 دلار در ماه و 69.99 دلار در ماه متغیر است، مشتریان به مجموعه ای از سؤالات در مورد موضوعاتی مانند اطلاعات جمعیت شناختی و بالینی پاسخ می دهند. Ayble با استفاده از این متغیرها، یادگیری ماشینی و پایگاه داده GI اپلیکیشن (بزرگترین پایگاه داده GI در جهان، طبق این برند)، مسیر رژیم غذایی را ایجاد خواهد کرد. در اوا، امسال، این برنامه همچنین مسیرهای روانشناسی سفارشی و ماژول های آموزشی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد که به منظور رسیدگی به ارتباط روده و مغز است.

در طول سه تا چهار ماه، برنامه سفارشی و یک مربی شخصی به کاربر کمک می‌کند تا غذاهای محرک خود را شناسایی کند، جایگزین‌ها را پیدا کند و عادت‌های جدیدی ایجاد کند. این پلتفرم دارای چندین ویژگی دیگر است، از جمله اسکنر بارکد برای شناسایی مواد محرک و یافتن جایگزین در بیش از 100 فروشگاه مواد غذایی، پایگاه داده ای از 2.5 میلیون دستور غذا و امکان وارد ، دستور العمل های دیگر و تعویض خودکار مواد محرک با جایگزین ایمن. مصرف کنندگان همچنین می توانند برنامه را بر اساس 60 متغیر رژیم غذایی خاص، مانند کوشر، حلال و وگان، سازماندهی کنند.

“ما واقعا شما را می خواهیم [the user] Jactel توضیح داد تا بیشترین آزادی غذایی را داشته باشید و در عین حال احساس بهتری داشته باشید، بنابراین ما کمترین محدودیت ممکن را برای رژیم غذایی ایجاد می کنیم که بیشتر علائم شما را بهبود می بخشد.

در تلاش برای به دست آوردن کاربران و متمایز ، این برنامه از سایر برنامه‌های غذا و سلامت روده در بازار، Ayble 20 سال تحقیقات مربوط به سلامت روده را تحت فشار قرار داده است، 13 مقاله در مجله‌های معتبر و مطالعات بالینی منتشر کرده است، تحقیقاتی را با مؤسسات معتبر انجام داده است. کلینیک مایو و دانشگاه نورث وسترن (MBA Alma-mater Jactel) و اعتبار از انجمن تغذیه آمریکا دریافت کرد. Ayble همچنین دارای یک هیئت مشاوره علمی متشکل از متخصصان جه، در زمینه گوارش، رژیم غذایی و روانشناسی، و همچنین یک هیئت مشاوره بیمار است که هدف آن توسعه محصول است.

برای Jactel، Ayble نه تنها راه حلی برای جمعیتی که به طور گسترده ای از خدمات محروم هستند ارائه می دهد، بلکه بازتابی از سفر شخصی او با سلامت روده است.

“ما را آیبل می نامند زیرا هدف این است که شما بتو،د بدون ترس با دوستان به شام ​​بروید، بتو،د سفر کنید و نگران آن چیزها نباشید، بتو،د با چیزی غیر از شرایط خود تعریف شوید.” او گفت.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/personalized-gut-health-app-ayble-launches-1235606611/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با