7 تا از خلاقانه ترین فضاهای سلامتی نیویورک – WWD


با توجه به اینکه انتظار می رود اقتصاد سلامتی تا سال 2025 به 7 تریلیون دلار برسد، مشاغل تقویت کننده سلامت در املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند. مجموعه‌ای از این مقاصد سلامتی در سراسر نیویورک باز شده‌اند و مجموعه‌ای از خدمات را برای مصرف‌کنندگ، که به دنبال راه‌حل‌ها و آیین‌های بهداشتی هستند، به‌ویژه پس از همه‌گیری COVID-19 ارائه می‌کنند.

این شرکت‌ها به طور کلی به سلامتی نگاه می‌کنند و خدماتی را ارائه می‌دهند که اه، مختلفی را در بر می‌گیرند – کاهش استرس، تقویت زیبایی، تن، اندام و رهایی از تنش عضل،، به نام چند. با این مقاصد جدید، خدمات سلامتی بیشتری در نیویورک نسبت به قبل در دسترس است، از جمله سرما درم،، طب سوزنی و کاشت گوش، سونای مادون قرمز و م،کور مراقبه.

در اینجا، نگاهی به برخی از آنهایی که در منهتن ارائه می شوند.

Wthn

با مکان‌هایی در Flatiron و NoHo، Wthn بهترین مکان برای همه چیزهای مرتبط با طب سوزنی است. این برند که توسط Mic،e Larivee و Dr. در حالی که حجامت به شکل محبوبی از ماساژ برای تنش عضل، تبدیل شده است، تخمه گوش در صحنه سلامتی مدرن نسبتاً جدید است. این تکنیک که ریشه در طب سنتی چینی دارد، شامل فشار دادن بر،ب های ،بنده طب فشاری به گوش برای رفع نگر، هایی مانند استرس، تنش عضل، و عدم تعادل هورمونی است. Wthn به همراه مکمل ها و ابزارهای مارک دار خود، به صورت آنلاین و در فروشگاه، کیت کاشت گوش در خانه را نیز برای نگهداری طب فشاری ارائه می دهد.

آبگرم QC NY در جزیره ،رنر.

s،otmepeter

QC NY Spa

آبگرم QC NY، واقع در جزیره ،رنر فقط پنج دقیقه با کشتی تا منطقه مالی، در مارس گذشته افتتاح شد. تابستان گذشته، این مکان برای هجوم اهالی نیویورک برای درمان‌های سلامتی تبدیل به یک نقطه داغ شد، زیرا قیمت‌ها کمی مقرون به صرفه‌تر از ا،ر اقامتگاه‌های شهر است. مهمانان می توانند با پرداخت 98 دلار در روزهای هفته یا 118 دلار در تعطیلات آ، هفته وارد آبگرم شوند و از 20 تجربه سلامتی مختلف در فضای باز و سرپوشیده از جمله اتاق های سونا، حمام پا، تخت های مادون قرمز و چندین است، آبگرم لذت ببرند. مهمانان همچنین می توانند با هزینه اضافی، از 100 دلار، ماساژ را به برنامه سفر خود اضافه کنند. در حالی که خلوتگاه مکان من،ی برای استراحت در کنار است، در میانه تابستان بود، اسپا QC NY برای زمستان آماده می شود. طبق معمول، است،های آبگرم گرم خواهند شد. این مکان اکنون شامل مسیرهای گرمایشی در فضای باز و قفسه های روپوش گرم برای پذیرایی از مهمانان در ماه های سردتر می شود. با ایجاد این واحه سلامتی در تمام طول سال، جزیره ،رنر برای اولین بار 365 روز در سال باز خواهد بود.

پیلاتس نیویورک

پیلاتس نیویورک

از سال 2013، پیلاتس نیویورک با ک،‌های پیلاتس اصلاح‌کننده «Abs Arms Ass»، تن، اندام بوتیک‌ها را به تج،ات بالا تبدیل کرده است. استودیوی جدید Flatiron با مساحت 6000 فوت مربع با مساحت 35 که در این ماه افتتاح شد، هفتمین مکان این برند را نشان می‌دهد. استودیوهای شیک و شهری پیلاتس که توسط دو زن و شوهر هیدر اندرسن و بریون آیزا، تأسیس شده است، هر ماه پذیرای حدود 12000 مهمان برای ک،‌های پیلاتس مبتنی بر اصلاح طلبان است. با فهرست‌های پخش انتخاب‌شده، شمع‌هایی که مدیتیشن می‌سوزند و نگرش بدون BS، این استودیو با نور صورتی تبدیل به مک، برای اینفلوئنسرها و علاقه‌مندان به تن، اندام شده است.

محل درمان

بنجامین هولتروپ

محل درمان

Remedy Place اخیراً در صدر فیدهای اجتماعی همه قرار گرفت، زیرا کیم کارداشیان تجربه خود را در مقصد در اینستاگرام شرح داد. Remedy که توسط دکتر جاناتان لیری تأسیس شده است، خود را اولین باشگاه سلامت اجتماعی می نامد. در حالی که مهمانان می توانند به تنهایی در آن شرکت کنند، Remedy ورود با یک دوست یا گروهی از افراد را برای لذت بردن از جنبه اجتماعی تبلیغ می کند. این باشگاه با مساحت 7200 فوت مربع، که در غرب هالیوود نیز قرار دارد، دارای مجموعه‌ای از خدمات سلامتی از جمله طب سوزنی و حجامت، چکه‌های ویتامین، سونای مادون قرمز، فشرده‌سازی لنفاوی، و اتاق‌های هیپرباریک است، اگرچه بیشتر به خاطر حمام یخ هدایت‌شونده‌اش معروف است. جلسات، سرویس انتخابی اخیر کارداشیان. جلسات حمام یخ با 10 دقیقه تمرین تنفس هدایت شده و سپس تا شش دقیقه در حمام یخ 39 درجه آغاز می شود که به طور طبیعی توسط مربی Remedy نظارت می شود. خود این فضا نیز با فضای داخلی خا،تری و مبلمان کاربردی طراحی شده توسط لیری با همکاری استودیوی طراحی Bells & Whistles منحصر به فرد است. مهمانان می‌توانند درمان‌های غیرعضو را رزرو کنند یا عضویتی را ،یداری کنند که از 595 دلار در ماه برای امکانات محدود تا 2750 دلار در ماه برای یک مجوز دسترسی کامل متغیر است.

بازار پاک

جوئل پیترا

بازار پاک

Clean Market یک پاسگاه معمولی برای انواع نیازهای سلامتی است، از جمله قطره های IV تقویت کننده زیبایی، سونای مادون قرمز محرک عرق، ماساژهای تخلیه لنفاوی سم زدایی و سرما درم، کل بدن. با مک، در NoHo که ژوئن گذشته افتتاح شد، فروشگاه سلامت، استودیو و کافه اکنون دارای شش مکان است، از جمله یکی در هتل Wynn ، وگاس. Clean Market عضویت ماهیانه 95 دلاری یا سالانه 995 دلاری را ارائه می دهد که هر دو خدمات رایگان و تخفیف دار، تخفیف در فروشگاه و سایر مزایای را در طول سال ارائه می دهند.

حکیم + صدا

حکیم + صدا

مقصد جدید سلامتی Upper East Side با مساحت 5000 فوت مربع که قرار است در 28 اکتبر افتتاح شود، دارای مجموعه ای از خدمات مراقبه خواهد بود. بنیانگذاران، Lacey Tisch و Lauren Zucker، تصمیم گرفتند با چندین متخصص سلامتی شریک شوند تا برخی از محبوب ترین خدمات در مرکز شهر منهتن را به Upper East Side بیاورند. شرکای آن عبارتند از یکشنبه ها، IMD Beauty Spa، Tracie Martyn، Biologique Recherche Paris و Osmosis Beauty. مهمتر از همه، Sage + Sound یک م،کور را با همکاری یکشنبه ها ارائه می دهد، که در طی آن مهمانان از طریق مراقبه ذهنی هدایت می شوند. برای معرفی روش‌های آگاهانه‌تر به بازدیدکنندگان، واحه بالای شهر همچنین The Study را معرفی می‌کند، فضایی که روزانه تا هفت جلسه شامل مجموعه‌های سخنران، کارگاه‌های گروهی و تمرین‌های سلامتی را میزب، می‌کند. قیمت از 32 دلار برای م،کور تا 595 دلار برای صورت متغیر است.

آبگرم در امان نیویورک.

امان نیویورک

یک مکان لو، جدید امان خانه ای در ساختمان کراون در میدتاون منهتن پیدا کرده است. این هتل شامل یک آبگرم لو، 25000 فوت مربعی است که پرچمدار آمان است. این پناهگاه که در سه طبقه قرار دارد، شامل استودیوی پیلاتس و یوگا، مرکز تن، اندام، خدمات طب سنتی چینی، و درمان های IV، و همچنین ماساژ صورت و ماساژ است. تسهیلات جدید رزرو غوطه وری سلامتی است که از گزینه های یک روزه تا استراحت های 12 هفته ای را شامل می شود. این برنامه ها به مهمانان این امکان را می دهد که به اه، سلامت شخصی خود دست یابند و در عین حال از امکانات رفاهی محل لذت ببرند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/new-yorks-most-innovative-wellness-،es-guide-1235389287/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با