12 روند سلامتی برای سال 2023 – WWD


خداحافظ تنهایی – موج بعدی روندهای سلامتی احتمالا اجتماعی و تکنولوژیکی خواهد بود.

این هفته، اج، جه، سلامتی گزارش سالانه آینده سلامتی خود را منتشر کرد که توسط رو،مه نگاران، تحلیلگران، پزشکان، اقتصاددانان و آینده پژوهان شهری نوشته شده است.

موسسه جه، سلامتی، 501(c)(3) با هدف ارتقای سلامتی در سرتاسر جهان، همچنین یافته‌هایی را از گزارش خود با ،وان “سلامت، شادی و اقتصاد سلامتی: یک تحلیل تجربی” ارائه کرد. این گزارش همبستگی مثبتی را بین هزینه‌های سلامتی و شادی و همچنین هزینه‌های سلامتی و امید به زندگی نشان داد.

گزارش Future of Wellness 2023 12 روند کلیدی را گردآوری کرده است که GWS انتظار دارد امسال رده 4.4 تریلیون دلاری را هدایت کند. در میان روندها، چندین وجه مش، ظاهر شد، از جمله اهمیت درمان های اجتماعی و مبتنی بر علم.

در اینجا، 12 روند سلامتی برای سال 2023:

 1. Wellness + Gathering: Wellness Comes for Loneliness Epidemic (روند توسط بت مک گروتی)

در چند سال گذشته، پلتفرم‌های دیجیتال و «زمان من» مترادف با سلامتی شده‌اند. با این حال، هر دوی اینها به یک تنهایی منجر شده است. بنابراین، انتظار می‌رود مدل‌های سلامتی که بر ارتباطات و تجربیات گروهی تأکید دارند، مانند Remedy Place که درمان‌های سلامتی گروهی را ارائه می‌دهد، افزایش یابد.

 1. سلامتی + سفر: از اسمورگ،ورد جه، تا بیش از حد بومی (روند اثر الین گلو،)

صنعت سلامتی با فرمان دادن به اعمال خاصی فرهنگ های دیگر را به خود اختصاص داده است. اکنون، این در حال تغییر است، زیرا مصرف کنندگان به دنبال این درمان ها و تجربیات مستقیماً از مبدا هستند.

 1. سلامتی + محل کار: سرانجام سلامتی در محل کار شروع به م،ایی می کند (روند توسط Skyler Hubler و Cecelia Girr)

پس از همه گیری COVID-19، ارائه مزایای سلامتی معتبر در محل کار ضروری است. این گزارش به مرخصی یائ،، حمایت از باروری و روان درم، به ،وان مزایای اصلی محل کار اشاره می کند.

 1. سلامتی + زیبایی: از “تمیز” تا زیبایی بیوتکنولوژی (روند اثر جسیکا اسمیت)

علاقه به زیبایی پاک به زیبایی مبتنی بر علم تغییر کرده است. مصرف کنندگان به دنبال فناوری های جدید و مبتنی بر علم و فرمول های توسعه یافته آزمایشگاهی هستند که پایدارتر هستند. محصولات علمی مانند Fondation Face Mist مبتنی بر اسید هیپوک،و S’eau Prima و فناوری های زیبایی نوآورانه مانند لیزر Lyma منع، کننده این تقاضای مصرف کننده است.

 1. سلامتی + شهرها: زیرساخت های شهری فقط می توانند شهرها را نجات دهند (روند توسط رابی هاموند و عمر تورو-واکا)

این روند به اهمیت «زیرساخت های سلامت شهری» می پردازد. همانطور که شهرها شروع به واکنش به رونق سلامتی می کنند، ،ب و کارها و بهبودهای سرمایه بیشتری حول فرصت هایی برای ارتقای سلامت جسمی و رو، متمرکز می شوند.

 1. سلامتی + وزن: لاغر روی چربی قهوه ای و از بین بردن چاقی (روند توسط مایکل رویزن، MD)

در رده سلامتی، طول عمر و پیشگیری از عوامل محرک هستند. این روند به توانایی تبدیل سلول‌های چربی سفید به سلول‌های چربی قهوه‌ای در پیشگیری از چاقی کلی می‌پردازد. انتظار می‌رود برخی از درمان‌ها و روندها، مانند سرما درم، و روزه‌داری، مورد توجه قرار گیرند.

 1. سلامتی + ،ت‌ها: موردی برای گرد هم آمدن (روند اثر تیری ما،)

از ،ت‌ها انتظار می‌رود که به سیاست‌های سلامتی که به نفع جامعه است، سرمایه‌گذاری کنند. در این گزارش به ،وان مثال، اریک آدامز، شهردار نیویورک، سرمایه گذاری 44 میلیون دلاری برای آموزش پزشکان در زمینه “پزشکی سبک زندگی” پیشگیرانه ذکر شده است.

 1. سلامتی + آب: آبی، داغ و وحشی (ترند توسط جین کیچن)

پس از همه‌گیری، مصرف‌کنندگان به دنبال فعالیت‌های سلامتی در فضای باز هستند و حمام ، و شنا علاقه‌مندی بیشتری را به خود جلب کرده است. انتظار می رود چشمه های آب گرم و شنای سرد و صحرایی در سال آینده جذابیت بیشتری پیدا کند. این روند همچنین فرصتی برای سلامت اجتماعی ایجاد می کند.

 1. سلامتی + ورزش: مدل‌های ،ب‌وکار جدید برای مهمان‌نوازی (روند اثر لیزا استار)

GWS انتظار دارد هتل ها و استراحتگاه ها روی فضای ورزشی شرط بندی کنند. به طور خاص، مقاصد بیشتری در مراکز تن، اندام و سلامتی سرمایه گذاری خواهند کرد و بر ارائه گزینه های منحصر به فرد و پیشرفته تمرکز خواهند کرد.

 1. سلامتی + حس: ادغام چندحسی (روند اثر آری پرالتا)

این روند به تأثیر مثبت تجربیات حسی بر اساس تحقیقات علوم اعصاب می پردازد. هدف فن آوری های جدید ،یب حواس متعدد در یک تجربه برای ارتقای رفاه کلی است. برای مثال، mycoo، تمرین‌های مدیتیشن با صدا و رنگ را ایجاد می‌کند.

 1. سلامتی + هک زیستی: غرب وحشی و وحشی هک زیستی (روند اثر مارک کوهن، MD)

Biohacking دیگر فقط برای علاقه مندان به سلامتی نیست. فناوری هایی مانند حلقه Oura برای ردیابی خواب یا پتوی سونا مادون قرمز HigherDose به راحتی در دسترس مصرف کنندگان هستند. GWS معرفی فناوری های جدید و بسیار نوآورانه را در طول سال 2023 پیش بینی می کند.

 1. سلامتی + ایمان: داشتن ایمان به تجارت (روند اثر برایان گریم)

همه گیری منجر به افزایش تعهد به ایمان شد. بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات PEW، در واقع، 28 درصد از آمریکایی‌ها بعد از همه‌گیری اعتقاد قوی‌تری دارند. انتظار می‌رود که ،ب‌وکارها به ،وان بخشی از طرح‌های تنوع، برابری و شمول، از گروه‌های مذهبی در محل کار حمایت کنند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/wellness-trends-2023-loneliness-social-water-1235507264/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با