کلوئه فلاور، دنیل مارتین و میمی پس شروع به همکاری جواهرات – WWD


د،ل مارتین با جواهرساز خوب میمی سو و پی،ست ک،یک کلوئه فلاور در یک همکاری حلقه محدود همکاری کرده است.

این انگشترها از طلای 18 عیار و مینای قرمز تشکیل شده است و با قلم مویی که روی آن عبارت “رویاهایت را نقاشی کن” طراحی شده است. قیمت‌ها از 1480 تا 3980 دلار متغیر است و 15 درصد از کل درآمد به Apex for Youth اختصاص می‌یابد که یک سازمان غیرانتفاعی برای جوانان آسیایی و مهاجر در نیویورک است.

این طرح یک ریف از مجموعه موجود پارسون سو است. سو در بی،ه ای گفت: “امید من این است که حلقه جدید با هنرمندان سراسر جهان طنین انداز شود و آنها را تشویق کند تا رویاهای خود را هر چه که هستند نقاشی کنند.”

مارتین کلاه‌های زیادی بر سر می‌گذارد، از جمله مدیر جه، هنر و آموزش در Tatcha و اخیراً یک رول برس آرایشی قارچی با MycoWorks منتشر کرده است. او که یکی از طرفداران قدیمی و دوست So’s است، گفت: “کار ، با او برای ایجاد این حلقه، الگوبرداری از حلقه ای که میمی به من هدیه داده بود، و با کلویی که به زیبایی م،ای پشت آن را در بر می گیرد، بسیار خاص بوده است.”

برای این منظور، فلاور اضافه کرد: “من همیشه بر این باور بوده ام که جواهرات می تواند نوعی ابراز وجود باشد و دوست دارم اجراهایم را با طرح های میمی تحسین کنم.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/makeup-artist-daniel-martin-chloe-flower-mimi-so-aapi-1235638704/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با