همه گسترش‌های خرده‌فروشی زیبایی 2023 – WWD


مجموعه‌های Neostrata's Enlighten and Restore.

مجموعه‌های Neostrata’s Enlighten and Restore.

ع، محترمانه

برند مراقبت از پوست Neostrata متعلق به جانسون و جانسون که قبلا فقط در مطب متخصص پوست در دسترس بود، برای اولین بار در ،ده فروشی عرضه می شود. این در target.com راه اندازی شده است و در 147 فروشگاه Target در سراسر ایالات متحده عرضه می شود

بی خود اثر هیرام

بی خود از هیرام

ع، محترمانه

پس از ،وج غافلگیرکننده این برند در ژانویه از Sep،ra، Hyram Yarbro’s Selfless by Hyram در بیش از 700 دروازه و target.com در 5 فوریه عرضه خواهد شد. دستور جلسه.

ماسک های هیدروژل زیبایی Loops.

ماسک های هیدروژل زیبایی Loops.

ع، محترمانه

نام تجاری ماسک هیدروژل معروف Loops Beauty در حال معرفی چهار واحد نگهداری سهام در بیش از 1500 فروشگاه Target و به صورت آنلاین در ،ده فروش است. کامیلا مندز بازیگر، مدیر خلاق این برند است.

بیا

بیا

لیندزی سویدیک

خط سلامت ، Beia به ،وان بخشی از برنامه آزمایشی سلامت ، این ،ده فروش وارد چهار درب Neiman Marcus در نیویورک، بوستون، دا، و آتلانتا و آنلاین می شود. خط وگان خود را به ،وان “مراقبت از پوست که زندگی ، شما را افزایش می دهد” نام می برد.

Chill،use Chill نکات

Chill،use Chill نکات

ع، محترمانه

مرکز سلامتی شهر نیویورک، Chill،use، اولین محصولات خود را در ،ده فروشی عرضه کرده است. Press-on Chill Tips در پنج سبک آنلاین در target.com و در 519 فروشگاه Target در دسترس خواهد بود.

مارا

مارا

ع، محترمانه

مارک مراقبت از پوست مارا با جلبک در حال حاضر در sep،ra.com موجود است و از 10 مارس در 252 فروشگاه Sep،ra راه اندازی خواهد شد. نام تجاری “زیبایی آبی” نیز در Anthropologie، Free People و Credo Beauty فروخته می شود.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/all-the-beauty-retail-expansions-of-1235504340/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با