هزینه یک خواب خوب شبانه چقدر است؟ – WWD


خواب خوب شبانه برای سلامتی و تندرستی ضروری است – اما همیشه ارزان نیست.

با نوآوری جدید – تعداد حق ثبت اختراع در فضای خواب در دهه گذشته 12 درصد افزایش یافته است، به ازای McKinsey & Co – و افزایش علاقه (45 درصد از مصرف کنندگان می گویند خواب بهتر “اولویت بسیار بالایی” دارد) – این دسته مملو از مکمل ها، تشک ها و دستگاه های پوشیدنی جدید است که همگی برای خواب بهتر طراحی شده اند.

«از برخی جهات [it’s] وندی لیبمن، مدیر اجرایی WSL Strategic Retail، یک شرکت بینش مصرف‌کننده و ،ید، می‌گوید: یک جستجوی ناامیدانه در همه جا و همه جا – برای محصولات، ابزارها، مراقبه‌ها.

برای بسیاری، فناوری ردیابی خواب پوشیدنی نقطه شروع است.

افراد بیشتری خواب را جدی‌تر می‌گیرند. افراد بیشتری شروع به اندازه‌گیری خواب خود می‌کنند، و رایج‌ترین فناوری که من می‌بینم مردم از آن استفاده می‌کنند حلقه Oura است. چکه و طب سوزنی

حلقه Oura با قیمت 299 تا 499 دلار مترادف با خواب شده است. این حلقه شیک که به عضویت ماهانه 5.99 دلاری نیاز دارد، هفت حسگر دما را در خود جای داده است که خواب را ردیابی کرده و میزان استراحت مورد نیاز کاربر را در روز تعیین می کند.

حلقه اورا

تام هیل، مدیرعامل Oura، در یکی از رویدادهای اخیر WWD، خواب را به “دارویی تشبیه می کند که می تواند شما را از ابتلا به بیماری قلبی باز دارد، از ابتلا به دیابت نوع دو جلوگیری می کند، ظاهر شما را بهتر می کند، خلق و خوی شما را بهتر می کند، انرژی بیشتری به شما می دهد. شما را به یک همکار بهتر تبدیل می کند، شما را در کار بهره وری تر می کند [and] از شما فردی سالم تر و بهتر بسازد.»

W،op همچنین یک دستگاه باند پوشیدنی (30 دلار در ماه برای دستگاه و اشتراک، 39 تا 89 دلار برای گروه بسته به سبک) با عملکرد ردیابی خواب مشابه ارائه می دهد. ووپ همچنین یک ماسک خواب قابل قالب گیری به قیمت 39 دلار و عینک مسدود کننده نور آبی به قیمت 79 دلار به فروش می رساند که به کاهش ضربان قلب و ارتقای سطح ملاتونین سالم کمک می کند.

هدف Oura این است که به افراد کمک کند خواب خود را ردیابی کنند و تشخیص دهند که کدام عادات ممکن است آنها را از دستیابی به استراحت موثر باز دارد. هر روز صبح، برنامه Oura یک نمره خواب تولید می کند، از 0 تا 100، تا به کاربر اطلاع دهد که چقدر خوب خوابیده است.

برای ،، که نمرات خواب پایینی دارند، تعداد فزاینده ای از گزینه های قابل ،ید وجود دارد.

Muse S (Gen 2) با قیمت 399.99 دلار، یک هدبند حسگر مغزی مجهز به EEG با حسگرهایی برای ردیابی فعالیت مغز برای نشان دادن بدن در زمان خواب وجود دارد. این برند این فناوری را با «قرص‌های خواب دیجیتال» مقایسه می‌کند که از «داستان‌ها و مناظر صوتی پاسخگو با فناوری القای خواب» استفاده می‌کنند.

Muse S (Gen 2).

آندره استرینگاری

عینک هوشمند Thera،y’s SmartGoggles 199 دلاری، ماسک چشمی که حرارت می دهد، ،زش و ماساژ می دهد تا فشار چشم و سردرد را کاهش دهد، گزینه دیگری است. این ماسک دارای سه حالت مختلف از جمله خواب، فو، و SmartRelax است و از فناوری SmartSense برای شخصی سازی تجربه برای هر کاربر استفاده می کند. همچنین می توان آن را با برنامه TheraMind برای مدیتیشن جفت کرد.

عینک هوشمند Thera،y

Eight Sleep که یک تشک 3395 دلاری با ویژگی‌های متعددی تولید می‌کند، هدفش استفاده از فناوری برای کمک به خواب بهتر افراد است.

ال،اندرا زاتاراین، بنیانگذار Eight Sleep و معاون برند و بازاریابی می گوید: «خواب چیزی است که باید اندازه گیری شود، باید اولویت بندی شود و باید بهینه شود، و راه بهینه سازی آن با شخصی سازی آن تا حد امکان است.

Eight Sleep Pod 3

تشک Pod 3 این برند درجه حرارت را برای هر فرد خواب تعدیل می کند، ،زش بیدار می شود و خواب هر شب را ردیابی می کند. همچنین می‌تواند تجربه را در هر طرف تشک در صورتی که دو نفر در تخت بخوابند، سفارشی کند.

بازیابی هچ 2

برای ،، که به دنبال یک تجربه بیداری سنتی تر هستند، ساعت زنگ دار Hatch Restore 2 با قیمت 199 دلار وجود دارد که صداهای خواب را برای زمان خواب، ویژگی غروب آرامش بخش و زنگ طلوع خورشید ارائه می دهد. طلوع و غروب خورشید به منظور تعدیل ریتم شبانه روزی است. همچنین یک مرطوب کننده کانوپی با قیمت 150 دلار وجود دارد که برای افزایش فواید پوست و همچنین ارائه یک جزء آروماتراپی و نویز سفید طراحی شده است.

رطوبت ساز سایبان

در انتهای طیف مقرون‌به‌صرفه‌تر، مکمل‌های خواب هستند.

برندهایی مانند Olly، Goli، Natural Vitality و Hello Bello، آدامس‌های خواب شیرینی‌مانند با فرمو،یون ملاتونین، منیزیم و L-Theanine را می‌فروشند. آب ماه همچنین یک نوشیدنی با طعم توت پر از منیزیم و ال تی،ن تولید می کند که به آرامش و خواب کمک می کند.

علاقه مندان به سفر در خواب ممکن است در تعداد فزاینده ای از استراحتگاه ها و استراحتگاه های خواب محور استراحت کنند. استراحتگاه Four Seasons Nam Hai، Hoi An در ویتنام، مدیتیشن‌های پیله‌ری رایگان را ارائه می‌دهد که در آن مهمانان در حالی که در بانوج‌های یوگا ضد جاذبه پیچیده می‌شوند، از طریق مراقبه‌های آرامش‌بخش راهنمایی می‌شوند. کلینیک سلامتی Sha در اسپ،ا از فناوری تشخیصی برای شناسایی اختلالات خواب و درمان بیماران استفاده می‌کند و بازدیدکنندگان پارک حیات نیویورک می‌توانند روی تشک‌های Bryte بخوابند، تشک‌هایی که از فناوری هوش مصنوعی برای سفارشی ، احساس برای هر فرد خواب استفاده می‌کنند.

استراحتگاه چهار فصل نام های، مراقبه پیله ور هوی

لیپمن همچنین یک برنامه خواب بهتر را طراحی کرد که در برخی از استراحتگاه‌های Auberge موجود است.

«این فقط یک چیز نیست. لیبمن می گوید: مردم فقط یک منطقه، یک محصول را پیدا نمی کنند. جایی که یک صفحه نمایش یا بخش متمرکز بر خواب وجود دارد، مردم زمان خود را صرف می کنند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/good-night-sleep-،ucts-supplements-mattress-travel-1235512157/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با