هارودز با تجارت مدیریت زباله MyGroup در طرح بازیافت آزمایشی شریک است


چه؟ ،ده‌فروش لو، بریت،ایی هارودز با تجارت مدیریت ، و بازیافت مستقر در یورکشایر، My Group، در یک طرح آزمایشی برای بازیافت محصولات آرایشی استفاده شده در یکی از فروشگاه‌های H Beauty این ،ده‌فروش شریک شده است.

جزئیات این طرح به مدت سه ماه در میلتون کینز اجرا می شود و هارودز از مصرف کنندگان دعوت می کند تا محصولات آرایشی و بهداشتی مستعمل را برای بازیافت بیاورند.

بطری های لاک ناخن و عطر نیز می توانند بازگردانده شوند، علیرغم اینکه اغلب به ،وان “غیرقابل بازیافت” در نظر گرفته می شوند.

بر اساس یک بی،ه مطبوعاتی: “MYGroup یک رهبر بازار در پردازش ضایعات آرایشی است و روی یک سری فرآیندهای فناوری پیشرفته در تاسیسات هال خود سرمایه گذاری کرده است، به این م،ی که هم بسته بندی و هم محصول داخلی اقلام آرایشی را می توان به طور کامل است،اج، پردازش و بازیافت کرد. .

در نتیجه، مشتریان زیبایی H می‌توانند طیف وسیعی از محصولات موجود در فروشگاه را بازیافت کنند – از لوازم آرایش، مانند ظروف فشرده، ریمل و سایه چشم، بطری‌های شامپو و مراقبت از پوست، پمپ‌های لوسیون و بطری‌های ویتامین.

محصولات جمع‌آوری‌شده یا کمپوست می‌شوند، دوباره هدف‌گذاری می‌شوند و به زنجیره تامین بازگردانده می‌شوند یا در راه‌حل MYGroup برای ،‌های پ،تیکی «غیرقابل بازیافت» تولید می‌شوند: MYboard.

چرا؟ این طرح با تعهدات هارودز ESG و استراتژی پایداری گسترده‌تر آن «مسیر هارودز به سوی آینده‌ای پایدار» مطابقت دارد.

میا کالینز، رئیس بخش زیبایی، هارودز، گفت: «راه اندازی این طرح نقطه عطف باورن،ی دیگری برای زیبایی هارودز و H است، که تعهد ما به ارائه یک تجربه ،ید دایره‌ای تر و پایدارتر برای مشتریانمان را نشان می‌دهد و جامعه زیبایی H را به بازیافت تشویق می‌کند. بسته بندی های زیبایی و محصولاتی که قابل بازیافت توسط مجموعه های سنتی حاشیه ای نیستند.

ما به ،وان یک صدای پیشرو در صنعت زیبایی بریت،ا، متعهد هستیم که زیبایی را دایره‌ای‌تر کنیم و با همکاری با MYGroup می‌تو،م مواد بیشتری را جذب کنیم که در غیر این صورت ممکن است به محل دفن ، و آبراه‌ها راه پیدا کنند. من مفت،م که با MYGroup کار می کنم تا این ابتکار پایداری را پیش ببرم و بازیافت و چرخش را در صنعت زیبایی افزایش دهم.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/harrods-partners-with-waste-management-business-mygroup-on-trial-recycling-scheme/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با