لوازم یدکی لیفان 620 موتور 1600 دیسک و صفحه و بلبرینگ لیفان 620 فروشگاه چین یدک محمد چین یدک محمد | chenyadak

لوازم یدکی لیفان 620 موتور 1600 دیسک و صفحه و بلبرینگ لیفان 620 فروشگاه چین یدک محمد چین یدک محمد | chenyadak

ذکر مطالب بالا از این رو حائز اهمیت است که عدم تعویض به‌موقع قطعات در هنگام خرابی موجب زیان مالی و یا حتی جانی گردد پس بد نیست با نحوه تعویض این محصول https://chenyadak.ir/product-category/lifan/lifan-620/ نیز آشنا شوید. وجود سیبک در دو سر میله باعث انعطاف‌پذیری چرخ‌ها و متعادل کردن مقداری از وزن خودرو می‌شود. میل تعادل با قرارگیری در یک محور بین دو چرخ باعث اتصال آنها به یکدیگر گردیده و از سوی دیگر توسط دو محور به شاسی متصل می‌شود.

  • علاوه بر این هر چه برند خریداری شده کیفیت بیشتری داشته باشد و در میان کاربران و خریداران خودروی لیفان شناخته شده باشد، قیمت آن هم بیشتر می‌شود.
  • بنابراین فاصله بین محوطه داخلی رینگ و شیار پیستون باید حتی الامکان کاهش یابد.
  • اما، یک ماشین چقدر روغن موتور نیاز دارد؟ مقدار روغن موتور مورد نیاز با توجه به اندازه موتور خودرو مشخص می¬شود.
  • یکی از نقاط قوت لیفان ۶۲۰، برخورداری از زنجیر تایم به جای تسمه تایم است.
  • چه بسا اتومبیل‌هایی در بازار وجود دارد که قطعات آن‌ها به سختی یافت می‌شود، در حالی که در مورد لیفان اینگونه نیست.

قطعات شرکتی در بسته بندی کرمان موتور بوده و دارای کد فنی و آرم شرکت لیفان و کرمان موتور هستند. سایر قطعات از واردکننده ها معتبر تامین شده و کیفیت و اصالت آن توسط تیم فنی کارما یدک تایید شده اند. نسخه های تلنت و تریتک لیفان ۶۲۰، هیچ تفاوت ظاهری‌ای با یکدیگر ندارند. در واقع، به جز چند آپشن رفاهی و تفاوت در حجم موتور، در چهره نسخه ۱۸۰۰ هیچ نقطه تمایز ظاهری با مدل ۱۶۰۰ به چشم نمی آید. هر یک از چراغ های جلوی لیفان ۶۲۰ که ساخت چین هستند، بین ۱ میلیون و ۶۰۰ تا ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، بسته به شانس شما، قابل خریداری هستند.

لوازم بدنه لیفان 620

این جلو پنجره مخصوص خودروی لیفان 620 است که در قسمت جلو خودرو نصب می شود.در ضمن اگر انواع لوازم یدکی لیفان 620 را میخواهید مشاهده بفرمایید میتوانید بر روی خ.. نمایندگی چین یدک توس با عاملیت مجاز فروش لوازم یدکی خودرو های چینی با پروانه کسب از اداره اصناف لوازم یدکی آماده ارائه خدمات نماینگی لوازم یدکی خودرو لیفان در دو شعبه تهران و کرج می باشد. جهت تهیه قطعات و لوازم یدکی لیفان ۶۲۰ با ما تماس حاصل فرمایید.

دسته موتور چپ 1800 مدل Lifan 620

اگر خودرو کاربراتوری باشد به یک وایر اضافی برای اتصال به دلکو هم نیاز دارد. سیبک ­های دو سر میل تعادل ممکن است بر اثر پوسیدگی، تصادف، چرخاندن فرمان با قدرت زیاد، معیوب و خراب گردد. اما نکته قابل‌توجه این است که سیبک ها به‌راحتی معیوب نمی‌گردند. شما می توانید بصورت آنلاین و بدون نیاز حضور در فروشگاه تری اس، هزینه خود را پرداخت کنید.

کمک فنر عقب راست جک J5 – فروشگاه چین یدک محمد

بله؛ تمام قطعات ارسالی لیفان 620 از نوع شرکتی هستند و با ضمانت اصالت و سلامت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. یکی از اثراتی که باعث افزایش ایمنی خودرو می شود و مقاومت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است شیشه خودرو می باشد. در صورتی که برف پاک کن از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، نمی‌تواند به خوبی روی سطح شیشه را پاک نماید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار