فهرست Inkey، استفانی دیویس مایکلمن را به عنوان مدیر عامل جدید – WWD منصوب کرد


فهرست Inkey، استف، دیویس میکلمن را به ،وان مدیر اجرایی جدید خود منصوب کرده است.

اخیراً مدیر ارشد بازاریابی جه، Benefit Cosmetics متعلق به LVMH، دیویس مایکلمن جانشین بنیانگذاران کولت لا،تون و مارک کوری در نقش جدید خود در برند مراقبت از پوست و مو مستقر در بریت،ا شد که ادعا می کند درآمد آن در گذشته شش برابر شده است. سه سال.

نقش من ادامه دادن به حرکت است [Laxton and Curry] قبلاً در جای خود قرار داده اند. دیویس میشلمن از این برند که در سال 2018 راه اندازی شد و سال بعد در Sep،ra فرود آمد، گفت: من می خواهم تا آنجا که ممکن است در ماموریت آنها معتبر باشم. به ،وان بنیانگذاران، Laxton و Curry به نظارت بر تجارت و رشد آن ادامه خواهند داد.

“ما در مورد آوردن سادگی بیشتر به صنعت زیبایی صحبت می کنیم، و من می خواهم اطمینان حاصل کنم که سادگی و گفتگو با مصرف کننده در هر نقطه تماس ممکن اتفاق می افتد – نقاط لمسی که ما داریم، و حتی مواردی که ما نداریم. در شرکای ،ده فروشی ما.”

فهرست Inkey که خود را یک “برند زیبایی ساده” می داند، طیف وسیعی از محصولات پوست و مو را ارائه می دهد که هر کدام یک ،صر قهرمان را برتری می دهند (ی،ی سرم رتینول، درمان حجم دهنده مو پپتید، که به ترتیب با قیمت 12.99 دلار و 7.99 دلار به فروش می رسد).

در سال 2020، این برند پلتفرم خدمات و آموزش به مشتریان Ask Inkey را افتتاح کرد و در سال 2022 مجموعه پنج محصولی را با نام Supersolutions که توسط متخصصین پوست توسعه داده شده بود، راه‌اندازی کرد، تنها چند ماه پس از سرمایه‌گذاری اقلیت از شرکای رشد آریا.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به استف، در خانواده Inkey خوش آمد می‌گوییم. این برند طی چهار سال و نیم گذشته رشد خارق‌العاده‌ای داشته است و ما برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای حفظ این شتاب با ساده‌سازی و در دسترس ساختن مراقبت از پوست در سطح جه، داریم.» دانش صنعت (قبل از تصدی او در Benefit Cosmetics، او به ،وان مدیر کل در Bobbi Brown Cosmetics، آمریکای شمالی، و CMO Nest New York خدمت می کرد) “برای ادامه رشد تصاعدی Inkey ضروری است.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/the-inkey-list-appoints-new-ceo-stephanie-davis-michelman-1235631795/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با