شرکت های Estee Lauder نوار مرکز فناوری رومانیایی را بریده اند


چه؟ شرکت های Estee Lauder از افتتاح بزرگ یک مرکز فناوری جدید در بخارست، روم، خبر دادند. دفتر جدید که در شهر قدیمی شهر واقع شده است، دارای تکنولوژی روز است و به ،وان فضایی مش، برای تسهیل تفکر استراتژیک عمل خواهد کرد.

جزئیات کار در مرکز فناوری جه، بخارست از عملیات غول زیبایی پرستیژ و اه، فناوری آن در سطح جه، و منطقه ای پشتیب، می کند. این دفتر راه‌حل‌های دیجیتالی را برای ارتقای تجارب مصرف‌کننده و شبکه زنجیره تامین با کارایی بالا Lauder از طریق قابلیت‌هایشان در هوش مصنوعی، شتاب ابری، اتوماسیون هوشمند، همه‌کانال و موارد دیگر ارائه می‌کند.

چرا؟ این گام مهمی برای مالک MAC و Aveda برای بهبود بیشتر و ارتقای عملکرد فناوری اطلاعات خود و تقویت مزیت رقابتی خود از طریق فناوری است. مایکل دبلیو اسمیت، مدیر ارشد اطلاعات، توضیح می‌دهد: «مرکز فناوری جه، بخارست در حال تسریع کار شرکت‌های Estée Lauder برای تبدیل شدن به پیشرفته‌ترین شرکت زیبایی مبتنی بر فناوری در جهان است. امروزه دیجیتال بخشی جدایی ناپذیر از صنعت زیبایی است و ما باید به پیروزی در این زمینه ادامه دهیم. افتتاح این دفتر ELC را قادر می سازد تا راه حل های فناوری را به طور یکپارچه به ،ب و کار ارائه دهد و ارزش بیشتری را برای مصرف کنندگان ما ایجاد کند. من برای ادامه رشد حضور خود در سراسر جهان، استخدام استعدادهای برجسته و ساختن تجربه زیبایی فردا هیجان‌زده هستم.»


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/the-estee-lauder-companies-cuts-ribbon-on-romanian-tech-center/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با