شرکت های Estée Lauder اپلیکیشن زیبایی مجهز به هوش مصنوعی را برای کاربران کم بینا راه اندازی کرد.


چه؟ شرکت‌های Estée Lauder (ELC) دستیار آرایشی با قابلیت صوتی (VMA) را راه‌اندازی کرده است، اپلیکیشن زیبایی مجهز به هوش مصنوعی برای کاربران کم بینا.

جزئیات هدف اپلیکیشن موبایل مبتنی بر هوش مصنوعی این است که به کاربران کم بینا کمک کند تا راحت تر و با اطمینان آرایش کنند.

فناوری آینه هوشمند پیشگام VMA بر اساس قابلیت های واقعیت افزوده و هوش مصنوعی ELC هدایت می شود و با استفاده از یادگیری ماشین توسعه یافته است.

VMA از فناوری های آموزش صوتی برای کمک به کاربر در برنامه آرایش استفاده می کند. کاربران بازخورد صوتی و نکاتی را در مورد اینکه آیا رژ لب، سایه چشم یا زیرسازی آنها به طور یکنواخت استفاده می شود، دریافت می کنند.

چرا؟ به گفته ELC، جاه‌طلبی آن برای راه‌اندازی VMA این است که “از جامعه کم بینا با توانمندسازی بیشتر ابراز وجود و توانمندسازی خود از طریق ارتباط آنها با آرایش حمایت کند.”

مایکل اسمیت، مدیر ارشد اطلاعات ELC، «ما متعهد به ساخت راه‌حل‌های فناوری نوآورانه هستیم که زیبایی را واقعاً برای همه فراگیر کند. ما بسیار هیجان زده هستیم که تجربه آرایش مستقل را برای میلیون ها نفری که دارای اختلال بینایی هستند به ارمغان بیاوریم. فناوری ابزار قدرتمندی برای افزایش مشارکت است و ما خوشحالیم که با این برنامه پیشگام اولین بازار هستیم.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/the-estee-lauder-companies-launches-ai-powered-beauty-app-for-visually-impaired-users/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با