جدیدترین سفیر برند Meagan Good Is Dark و Lovely – WWD


میگان گود نقش جدیدی را در دست دارد.

این هنرپیشه به لطف استایل شخصی جسورانه و ظرافت روی صفحه نمایش، سفیر خود را با برند مراقبت از مو Dark and Lovely ثبت کرده است.

وقتی به تأثیر میگان در صنعت نگاه می کنیم، او این ارتباط چند نسلی را دارد. تناج فرگوسن، مدیر بازاریابی Dark and Lovely متعلق به L’Oréal، که سال گذشته پنجاهمین سالگرد خود را جشن گرفت، گفت: ،ن سیاه‌پوست واقعاً آرزوی او را دارند و با او طنین انداز می‌شوند.

در رویدادی در روز چهارشنبه در حمایت از طرح بشردوستانه Dark and Lovely، Building Beautiful Futures، گود آنچه را که او را به سمت این برند کشاند، به اشتراک گذاشت: «بسیاری از مردم سعی می‌کنند بگویند ،ن سیاه پوست نباید موهای بلوند داشته باشند، اما چرا ما نباید موهای بلوند داشته باشیم. خودمان را به هر طریقی که صلاح می‌د،م ابراز کنیم؟»

فرگوسن خاطرنشان می کند که در حالی که Dark and Lovely همچنان بر روی تامین نیازهای مصرف کننده اصلی خود که 45 سال به بالا هستند تمرکز می کند، همچنین به دنبال راه هایی برای مشارکت نسل جدید نسل Z و پایگاه مصرف کنندگان Millennial خود است که عمدتاً به سمت برند هجوم آورده اند. مجموعه رنگ آمیزی مو (که گود را که مدت هاست با قفل های رنگارنگ خود موج می زند، حتی بیشتر یک تطابق هم افزایی ایجاد می کند).

ما شروع به دیدن مصرف‌کنندگان جوان‌تر کرده‌ایم، به‌ویژه با عرضه جدیدترین کیت سفیدکننده در سال گذشته. وقتی به این موضوع نگاه کردیم که فرزندخواندگی از سوی چه ،ی انجام می‌شود، این مصرف‌کنندگان جوان‌تر بودند که از سفید ، و بلوند ، موهای خود به ،وان راهی برای بیان بیشتر و جسورتر با ظاهر خود استقبال می‌،د.»

فرگوسن شتاب ماندگاری رنگ مو در میان جامعه سیاه پوست را به روزهای اولیه موج طبیعی مو که در اوا، دهه 2010 شکل گرفت، تشبیه می کند و بر نقش مهمی که آموزش در جذب مصرف کننده کنجکاو رنگ در سال 2023 ایفا خواهد کرد، تاکید می کند.

زم، که چند سال پیش همه ما طبیعی بودیم، همه ما به تعداد زیادی دست گرفتن، نمایش‌های نمایشی زیادی نیاز داشتیم، فقط برای اینکه یاد بگیریم چگونه یک چرخش یا شست و شو انجام دهیم. فرگوسن گفت: یکی از تلاش‌هایی که این برند امسال به ،وان وسیله‌ای برای کاهش مانع رنگ‌آمیزی مو افتتاح می‌کند، رویدادهای رنگ و جرعه است که در آن شرکت‌کنندگان هنگام یادگیری رنگ‌آمیزی کلاه گیس، شراب می‌نوشند.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/meagan-good-dark-and-lovely-blonde-hair-1235497231/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با