تارا فولی کنسرت جدیدی در Consensus – WWD به دست آورد


تارا فولی، بنیانگذار ،ده فروش زیبایی پاک فولین، شغل جدیدی دارد.

بانک سرمایه گذاری و شرکت مشاوره ای Consensus فولی را برای رهبری تیم زیبایی و سلامت جدید خود استخدام کرده است. Follain اوا، سال گذشته به مبلغ نامشخصی به Credo Beauty فروخته شد.

طبق بی،ه این شرکت، فولی یک تیم جدید اختصاصی زیبایی و سلامتی را در Consensus با مدیر عامل همکار پل ال،اندر رهبری خواهد کرد.

فولی گفت که نقش جدیدش به او اجازه می‌دهد تا به «همسر بازی» ادامه دهد و برندها را به یکدیگر و سرمایه‌گذاران متصل کند. او به WWD گفت: “این کاری است که من همیشه دوست داشتم انجام دهم.” من شخصاً به حمایت شخصی از Credo ادامه می‌دهم و همیشه حامی Follain خواهم بود و به همه این نقش‌های مختلف فکر می‌کردم.»

اگرچه فولی معاملات زیادی را پیش‌بینی نمی‌کند، اما فولی گفت که هنوز پتانسیل با برندهای با رشد بالا را در بازار می‌بیند. او گفت: «بسیاری از شرکت‌ها احتمالاً تصمیم می‌گیرند در حاشیه بنشینند، بنابراین ،ب‌وکارهای موفق احتمالاً رقابت کمتری خواهند داشت. او ادامه داد: «استراتژیک‌های بزرگ احتمالاً برای رشد ارگ،ک با مشکل مواجه خواهند شد، بنابراین آنها باید رشد خود را از طریق ،ید شرکت‌های من، تغذیه کنند.

او همچنین به بخش های اصلی سلامتی مانند مکمل ها و همچنین شرکت های بیوتکنولوژیکی و علمی توجه دارد. او همچنین بر تخصص اجماع، که اکنون کشاورزی و غذا را در بر می گیرد، تکیه خواهد کرد.

با اضافه شدن تیم‌های رسمی غذا و کشاورزی در سال 2021 و اکنون با تیمی اختصاصی که بر مراقبت شخصی، سلامتی و زیبایی متمرکز شده است، ما مشتاقانه منتظر تعمیق روابط خود در این حوزه تمرینی مهم هستیم. ما به خصوص برای اضافه ، تارا فولی به خانواده Consensus هیجان‌زده هستیم. مایکل اوهارا، مدیر اجرایی Consensus، در بی،ه‌ای گفت: ما تارا را برای مدتی می‌شناسیم و به خاطر آنچه او با Follain خلق کرد، تحسین زیادی داریم.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/tara-foley-consensus-a-new-role-1235501026/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با