بنیانگذار ESalon فناوری جدید رنگ مو را راه اندازی کرد – WWD


پس از فروش eSalon ،ب و کار سفارشی رنگ مو به غول مراقبت شخصی آلم، Henkel، مدیر اجرایی سابق و یکی از بنیانگذاران آن فرانسیسکو گیمنز با فناوری به دنبال ایجاد اختلال در فضای رنگ مو در سالن بازگشته است.

Yuv Beauty، یک شرکت فناوری زیبایی مستقر در لندن، Yuv Lab را راه‌اندازی می‌کند، یک سیستم در انتظار ثبت اختراع که می‌تواند میلیون‌ها فرمول رنگ سفارشی را منتشر کند، و به طور بالقوه به رنگ‌سازهای حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا فرمول‌های سفارشی دقیق ایجاد کنند.

از سایه های یک چهارم تا اضافه ، رنگ های درجه سوم، کنترل pH و سطوح شفافیت- شفافیت، سیستم از فناوری پیشرفته برای ایجاد ،یب دلخواه از رنگ ها و تن ها استفاده می کند.

گیمنز ادعا کرد که این فناوری باعث صرفه جویی در صدها پوند در سال از هدر رفتن رنگ و همچنین ارائه یک جایگزین پایدار برای سیستم های فعلی می شود.

به این دلیل که به ،وان بخشی از این فناوری، Yuv کارتریج های ف،ی آلومینیومی قابل شارژ مجدد را در تلاش برای پایدارتر ، فرآیند، برخلاف لوله های رنگی یکبار مصرف سنتی، توسعه داده است.

به گفته گیمنز، در عین حال، مدل پرداخت به اندازه شما در سیستم به این م،ی است که سالن ها و فریلنسرها فقط برای آنچه استفاده می کنند هزینه دریافت می کنند.

او درباره این محصول که در ابتدا در بریت،ا عرضه می شود، ادامه داد: «ما از راه اندازی Yuv و ارائه سطح جدیدی از نوآوری به صنعت رنگ موی حرفه ای هیجان زده هستیم. روش کارآمدتر و مقرون به صرفه تر برای رنگ ، مو، در حالی که تعهد ما به پایداری تضمین می کند که سهم خود را برای کاهش ضایعات و محافظت از محیط زیست انجام می دهیم.

Carisa Janes، بنیانگذار و مدیر اجرایی Hourgl،، که او در سال 2004 راه اندازی کرد، یکی از سرمایه گذاران اصلی در Yuv است.

ESalon، یک سرویس اشتراک سفارشی مستقیم به مصرف کننده برای رنگ موی خانگی مستقر در لس آنجلس، یکی از اولین ،، بود که وارد فضای سفارشی رنگ مو شد و فرمو،یون را در سال 2010 راه اندازی کرد. از آن زمان، بازیگران دیگری وارد بازار شدند. از جمله مدیسون رید، که بیشتر بر روی مواد تشکیل دهنده تمرکز دارد تا رنگ سفارشی، و Color & Co از L’Oréal.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/hair/esalon-cofounder-launches-hair-color-technology-1235626728/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با