برند مراقبت از پوست اولهنریکسن، طراح مد آنین بینگ را به عنوان اولین مشاور برند جهانی Scandi منصوب کرد. جشن 40 سالگی


چه؟ برند مراقبت از پوست Olehenriksen انتصاب طراح مد Anine Bing را به ،وان اولین مشاور برند جه، Scandi خود به من،ت چهلمین سالگرد تاسیس خود اعلام کرد.

جزئیات در این نقش جدید، بینگ محتوای رسانه‌های اجتماعی را برای همکاری‌های متقابل ایجاد می‌کند و همچنین یک مینی‌سریال ۶ ،متی را رهبری می‌کند که به پوست و تندرستی اسکاندیناوی با نکات بینگ در دستیابی به سبک و نکات سلامت صبحگاهی می‌پردازد.

راشل برگ، نایب رئیس بازاریابی جه، اولهنری،ن، به اشتراک می‌گذارد: «ما یک برند متولد اسکاندیناوی هستیم، و با ورود به چهلمین سال زندگی خود، به ریشه‌های خود برمی‌گردیم که در سلامت پوست اسکاندیناوی مستقر است، درک این اخلاق فراگیر ما را از آن متمایز می‌کند. بقیه

با امضای قرارداد با Anine Bing به ،وان مشاور برند جه، Scandi ما و مشارکت با سایر تأثیرگذاران Scandi در مقیاس جه،، به تقویت ،اصر متنوع فرهنگ و رویکرد سلامت پوست ما با الهام از اسکاندیناوی به روشی جدید و مدرن کمک می‌کند.

چرا؟ بر اساس یک بی،ه مطبوعاتی: «معرفی این مشارکت استراتژیک غنای فرهنگ اسکاندیناوی را شامل مزایای فراو، در ارتباط با سبک زندگی، سلامتی و مراقبت از پوست اسکاندیناوی می‌کند و ارزش‌های اسکاندیناوی مانند هیگی را بر روی نقشه بازمی‌گرداند.»

و البته دو پایگاه داده و مجموعه فالوور بهتر از یک است.


منبع: https://www.globalcosmeticsnews.com/skincare-،nd-olehenriksen-appoints-fa،on-designer-anine-bing-as-first-global-scandi-،nd-advisor-marks-40th-anniversary/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با