ایزابل مدیسون از Nude Envie – WWD


عصر پنجشنبه در بورلی هی، است و ایزابل مدیسون در خانه اش از مهمانان استقبال می کند.

بنیانگذار Nude Envie – برند زیبایی که به سایه های خنثی اختصاص دارد – آماده می شود تا یک حمام سالم را میزب، کند. گروه ،ن تشک های خود را پهن می کنند و با کم شدن چراغ های اتاق نشیمن پر از شمع راحت می شوند.

هدف این تمرین هدایت فرد در یک حالت مراقبه عمیق با استفاده از موسیقی و ابزارهایی مانند گونگ و کاسه است. مدیسون، یک یوگی قدیمی، هفت سال پیش عشق خود را به حمام های صوتی کشف کرد.

او گفت: “کل ک، ممکن است حدود یک ساعت باشد.” معمولاً حدود 30 نفر حاضر می شوند.

حمام صوتی، میزبان ایزابل مدیسون، بنیانگذار برند زیبایی Nude Envie، در خانه اش در لس آنجلس، کالیفرنیا

کلسی کوک یک حمام صوتی را به میزب، ایزابل مدیسون هدایت می کند.

جنل فونگ/WWD

ایزابل مدیسون، موسس برند زیبایی Nude Envie، در خانه خود در لس آنجلس، کالیفرنیا

ایزابل مدیسون

جنل فونگ/WWD

امروز، در یک روز بار، لس آنجلس، دوازده نفر هستند. معمولاً در حیاط خلوت مدیسون، کنار است، مشرف به شهر، جلسه به داخل منتقل می‌شد.

او بعد از ک، می گوید: «حتی بهتر بود. هنگامی که در داخل خانه است، صدا در داخل باقی می ماند. هر زنگ کوچک، هر صدای کوچکی که از آن کاسه ها می آید، ارتعاش، هر چه هست، که توضیحش سخت است، معجزه می کند. شما می تو،د خود را تجدید کنید و از آن یک فرد کاملاً جدید بیرون بیایید. این بزرگ است. چند وقت یک‌بار این کار را می‌کنیم؟»

مدیسون از دوران جو، در لس آنجلس غرق در زیبایی بود پدرش، پری کوهان فقید، رئیس تحقیق و توسعه لوازم آرایشی Max Factor و Halston قبل از راه‌اندازی برند خود از لوازم آرایشی ،یبی سفارشی با مشارکت روی جی بود. Karrell، Visage Beaute – توسط Nordstrom، Fred Segal انتخاب شد و در نهایت به Revlon فروخته شد.

او می‌گوید: «خانه ما مدام آرایش داشت. «ما از آرایش نفس کشیدیم. من به نوعی شریک پدرم بودم… در مدتی که وی ویزاژ داشت، من با او در آزمایشگاه بودم.

اقلام و ابزار برای حمام صوتی، میزبان ایزابل مدیسون، موسس برند زیبایی Nude Envie، در خانه اش در لس آنجلس، کالیفرنیا

ابزار شفای صدا این عمل.

جنل فونگ/WWD

او خلاقیت را به ارمغان آورد: «من این چیزی را دارم که می توانم رنگ را ببینم. من تفاوت بین صورتی با کمی آبی را می بینم [in it]، یا کمی زرد، کمی سیاه یا خا،تری. او تمام مدت شوکه بود. چگونه آن را می بینید؟ از کجا می د،؟’ او البته استاد فرمول بندی بود. ما با هم خوب کار کردیم.»

حدود 25 سال بعد بود که او شروع به توسعه Nude Envie کرد.

او گفت: “بچه های من در حال بزرگ شدن بودند و من در حال گذر از یک تغییر اساسی در زندگی بودم.” “من فکر کردم، “باشه، اکنون زمان خوبی برای شروع کاری است.” من هرگز نتوانستم رژ لب برهنه کامل را پیدا کنم. در آن زمان، یک رژ لب برهنه بژ، خا،تری، گچی بود.»

رنگ‌های او براق و آب‌رسان بودند و رنگ‌های مختلفی از رنگ‌های خاکی ملایم، صورتی و هلویی را ارائه می‌دادند. “و سپس من فوق العاده خوش شانس بودم. بارنیز فورا آن را برداشت.»

ایزابل مدیسون، موسس برند زیبایی Nude Envie، در خانه خود در لس آنجلس، کالیفرنیا

ایزابل مدیسون

جنل فونگ/WWD

مدیسون که اکنون در Neiman Marcus و Saks Fifth Avenue فروخته می‌شود، در حال گسترش به گونه‌ها، چشم‌ها و ناخن‌ها است – سایه‌های ،ی و درخشان.

او در مورد برهنگی می‌گوید: «صورت را درخشان می‌کند. (بعد، او در حال مق، با فونداسیون است.) “مثل ایجاد هایلایت روی موها است، که چگونه به یکباره صورت شما را درخشان می کند.”

با زیبایی، “من همیشه می گویم خوشبختی را می فروشم” او ادامه می دهد. “من شادی ایجاد می کنم و دوست دارم مردم را خوشحال کنم.”

او می گوید که به اشتراک گذاشتن یک تجربه حمام صوتی همان لذت را برای او به ارمغان می آورد. “برای من آموزش دادن آن و وارد ، آن به زندگی دیگران، فقط بسط کاری است که با آرایش انجام می دهم.”
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/color-cosmetics/isabel-madison-،-envie-1235505209/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با