انجمن زیبایی دیجیتال WWD با حضور لوری لام، الکساندرا پاپازیان – WWD


همانطور که چشم انداز فناوری زیبایی به سرعت در حال تکامل است، اهمیت چابکی برند هرگز برجسته تر از این نبوده است.

در انجمن زیبایی دیجیتال WWD 2023، که در 24 ژانویه در Convene، 117 West 46th Street، نیویورک برگزار می شود، رهبران از تمام گوشه و کنار صنایع زیبایی و سلامتی به بررسی این موضوع می پردازند که چگونه برندها و ،ده فروشان می توانند پیشگام باشند و ابتکارات دیجیتالی را برای خلق م،ادار فرمان دهند. تجربیات مصرف کننده

سخنرانان عبارتند از Angelica Munson، مدیر ارشد دیجیتال جه، Shiseido، که نحوه انجام یک تحول دیجیتالی را برای یک شرکت جه، برای برآورده ، مؤثر خواسته ها و نیازهای مصرف کننده به اشتراک می گذارد. کارکرد ال،اندرا پاپازیان Beauty که در مورد آینده شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی در مقیاس بزرگ صحبت خواهد کرد، و Laurie Lam از Elf Beauty که درباره همه چیزهای TikTok و ویروسی شدن با Evan Horowitz از آژانس بازاریابی خلاق، Movers و Shakers بحث خواهد کرد.

Neha Singh از پلتفرم فروشگاه مجازی Obsess و Lucy Yeomans of Drest وارد دنیای جدید و شجاع متاورس خواهند شد، در حالی که مدیر اجرایی Ōura Health تام هیل رونق سلامت پوشیدنی و ماموریت خود را برای متحول ، صنعت سلامت و تندرستی بررسی خواهد کرد.

پیتر فیلیپ وینگسو از پلتفرم تجارت الکترونیک و اجتماعی نوظهور و به سرعت در حال رشد فلیپ و ال، پرز-تنسا از ترندیو در مورد پلتفرم‌های تجارت در حال ظهور صحبت خواهند کرد، در حالی که برنت میچل از Sep،ra برای صحبت در مورد تکامل رسانه‌های اجتماعی حاضر خواهد بود.

سایر سخنرانان عبارتند از دیمون فراست، مدیر ارشد اطلاعات P&G Beauty. وین لیو، مدیر ارشد رشد Perfect Corp. Uduyan Bose از آژانس بازاریابی دیجیتال، Netelixir، و موارد دیگر.

این انجمن از ساعت 8 صبح با صبحانه و ثبت نام شروع می شود و شامل سه جلسه با ناهار و یک استراحت شبکه است که در ساعت 16 به پایان می رسد.

بلیط را می توان از اینجا ،یداری کرد.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/beauty-features/wwd-di،al-beauty-fo،-to-feature-laurie-lam-alexandra-papazian-and-others-1235459709/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با