آینده مراقبت های بهداشتی زنان – WWD


مراقبت های بهداشتی ،ن برای شرکت کنندگان در رویداد سلامتی HerMD در روز چهارشنبه در خانه لودلو در شهر نیویورک مورد توجه قرار گرفت.

HerMD که خدمات ،ن و زایمان، یائ،، سلامت ، و زیبایی را ارائه می دهد، توسط خواهران دکتر Dr. سومی جاوید و کومل کاروسو میزبان چندین پنل به بررسی آینده مراقبت های بهداشتی ،ن بودند. این گروه در آستانه افتتاح پنجمین مکان خود در نیوجرسی است و هدف آن ایجاد استاندارد جدیدی از مراقبت برای ،ن است که به طور کلی بر بیماران تمرکز می کند، آ،ین درمان ها را ارائه می دهد و ویزیت های طول، تری را نسبت به مطب های سنتی پزشک ارائه می دهد.

سخنرانان این رویداد در مورد یائ،، سلامت ، و برابری صحبت ،د.

نائومی واتس از Stripes، یک برند راه حل یائ،، آلیسا ولکمن از The Swell، جامعه ،ن بالای 40 سال، و جاوید تاکید ،د که مراقبت از یائ، چالش برانگیز بوده است. این سه زن گفتند که سلامت ، و یائ، به طور گسترده ای در سیستم مراقبت های بهداشتی نادیده گرفته شده است – آنها خاطرنشان ،د که کمتر از 20 درصد از پزشکان در مورد یائ، و سلامت ، آموزش دیده اند.

واتس در مورد سفر یائ، خود قبل از تاسیس Stripes گفت: “من واقعاً با درهای بسته نیز روبرو شدم و این باعث شد فکر کنم که تنها هستم.” ولکمن خاطرنشان کرد: «هیچ منبع یا جامعه‌ای وجود نداشت که من از آن آگاه باشم که احساس من را منع، کند که واقعاً به روشی هوشمندانه وارد نقاط دردناک شود.»

در حالی که سازمان هایی مانند Stripes و The Swell در حال ارائه کالاهای مصرفی و فضاهای اجتماعی برای افراد در این مرحله زندگی هستند، به گفته جاوید، استاندارد مراقبت نیز نیاز به به روز رس، دارد، او افزود که HerMD آموزش های متمرکز بر یائ، و سلامت ، را ارائه می دهد که در نهایت در دسترس خواهد بود. به ارائه دهندگان خارج از عمل.

در طول روز، کارشناسان خاطرنشان ،د که یک مطالعه در سال 2002 در مورد درمان جایگزینی هورمونی (HRT) نتایج ناقصی داشته است، زیرا بخشی از کارآزمایی کامل نشده است، و گفتند که تأثیر منفی این مطالعه در نهایت منجر به بحث در مورد درمان HRT شده است، هرچند کارشناسان در این رویداد حضور داشتند. بر اثربخشی و مزایای آن در صورت استفاده من، تاکید کرد.

اعضای هیأت همچنین درباره عدالت و قو،ن در مراقبت های بهداشتی با تمرکز بر نابرابری های نژادی، فقدان تحقیقات متمرکز بر ،ن و سانسور در این دسته بحث ،د. ال،اندرا فاین، موسس Dame، و جکی روتمن، بنیانگذار مرکز عدالت صمیمیت، می‌گویند سانسور در پلتفرم‌ها از جمله تبلیغات گوگل و متا افزایش آگاهی از برند در مقوله‌های سلامت ،ن و ، را دشوار می‌کند.

ت،کوا می،، متخصص ،ن و زایمان تایید شده توسط هیئت مدیره، که مکان HerMD در آتلانتا را افتتاح خواهد کرد، بر اهمیت درمان جامع بیماران، به ویژه ،ن رنگین پوست، تاکید کرد. او توضیح داد که ،ن سیاه‌پوست علائم یائ، زودتر و شدیدتری دارند و دسترسی آنها به مراقبت کاهش می‌یابد، و شناخت این نابرابری‌ها کلید ایجاد تغییر است. در آن زمان است که ما می تو،م اخلالگر باشیم. می، گفت که در آن زمان است که ما می تو،م از بین ببریم.

گفتگوی میزب، شده توسط وندی لیبمن، موسس و مدیر اجرایی WSL Strategic، یک شرکت بینش ،یداران و ،ده‌فروشی، به سرمایه‌گذاری و نوآوری در مراقبت‌های بهداشتی ،ن پرداخت. این دسته فاقد سرمایه گذاری است، سارا فولی، بنیانگذار Swat Equity، و Maneesha Ghiya، موسس Femtech Ventures، در مورد چگونگی رسیدگی به این مشکل صحبت ،د. سالی مو، و میشل جاکوبز، بنیان‌گذاران Womaness، توضیح دادند که حمایت از سرمایه‌گذاران و حمایت ،ده‌فروشی کلید آموزش رانندگی است، به‌ویژه هنگام ایجاد مقوله جدیدی مانند سلامت یائ،.
منبع: https://wwd.com/beauty-industry-news/wellness/future-of-womens-health-care-1235621132/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با